Розірвала багаторічний шлюб: Настя Каменських розповіла, як стала між майбутнім чоловіком і його дружиною

Офіційно узаконити свої відносини пара наважилася у 2019 році. До цього часу Потап та Настя вже викликали підозру про свої стосунки.

Варто зазначити й те, що Олексій був одружений на Ірині Горовій. Про розлучення стало відомо у 2016-му році, а фактично вони зробили це у 2014-му. Ще тоді публіка запідозрила, що Настя доклала свою руку до розпаду сім’ї. Колишні разом виховують сина Андрія.

Історія знайомства розпочалася ще в далекому 2006 році, коли Олексій Потапенко вперше зустрів Настю Каменських на студії звукозапису. Він відверто зізнався, що дівчина йому не сподобалася. Проте вирішив дати їй шанс та створити гурт “Потап і Настя”. Зібралися та записали перший спільний трек “Без любви”.

Хочемо зазначити, що Потап у виборі солістки не помилися, адже гурт продовжував успішно розвиватися, а записані хіти тримали лідерські позиції в багатьох українських чатах.

Настя Каменських та Олексій Потапенко
Настя Каменських та Олексій Потапенко

У 2017 році майбутнє зіркове подружжя розчарували публіку. Вони заявили, що ставлять на паузу свою співпрацю в гурті. Вже з того моменту всі неодноразово підозрювали в романі Потапа та Каменських, проте ті щосили приховували будь-які деталі.

Погляди, розмови, розлучення Олексія з Іриною та розпад дуету “Потап і Настя” підтверджували чутки про те, що між зірками не тільки робочі відносини.

Зараз ми можемо тільки здогадуватися, як все було насправді. Але бачимо, що Настя повністю щаслива жінка, дружина, прекрасна співачка й палко кохає свого чоловіка.

Популярне зараз

Схожі новини