Після розлучення з Остапчуком друга дружина ведучого Горняк натякнула на його зраду: “Коли я все зрозуміла”

Новина про розлучення Володимира Остапяука з його другою дружиною Христиною Горняк була дійсно вражаючою для більшості фанатів пари, адже молоді люди не так багато прожили разом у статусі подружжя.

Яким був шлюб Володимира Остапчука з другою дружиною
Колишня дружина Володимира Остапчука натякнула на його зради

На відміну від своєї попередниці Христина не розповідала журналістам, що стало причиною руйнування її шлюбу.

Христина Горняк натякнула на зради Володимира Остапчука

Примітно, що майже одразу після заяви про розставання стало відомо про налагодження стосунків Володимира з його найпершою дружиною Оленою Войченко, яка евакуювалася до Канади разом з дітьми. Шоумен відвідав спадкоємців, а потім вразив аудиторію черговим романом, на цей раз вже з Катериною Полтавською.

Тим часом Христина, хоча і не говорить напряму, що сталося в її шлюбі, нібито натякає на реальну причину розставання. Нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram неоднозначне зізнання у щодо змін у своєму житті.

Колишня дружина Володимира Остапчука натякнула на його зради

“Інколи мені здається, що коли я все зрозуміла, то мені захотілось завмерти… Але потім подумала, що життя не дає ті випробування, які ми не зможемо пройти. Якщо про мене особисто, то мене Бог точно дуже любить, адже так оберігає мене, забирає все зайве з життя, показує з часом, що і як… Та вчить бути сильною та розумною”

Примітно, що це може бути як натяком на подружні зради зі сторони Володимира, так і посиланням на інформацію, яка почала виходити під час скандалу Володимира та його колишньої дружини Олени минулого року, коли аудиторія дізналася багато нового про минуле пари.

Схожі новини