Ніякий він не Микита Добринін: ось яке ім’я та прізвище змінив екс-чоловік Даші Квіткової багато років тому

Микита Добринін став широко відомим після того, як пішов обирати своє кохання серцем на головний романтичний проєкт “Холостяк”. Потім його кар’єра на телебаченні досягла справжнього розквіту.

Цікаві факти із життя

Народився 30 грудня 1987 року. Здобув освіту в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. За фахом він журналіст.

З народження отримав зовсім інше ім’я та прізвище. По паспорту його звуть Влад Вакулович. Зірка пояснив своє рішення, чому вирішив взяти псевдонім.

За словами Микити, він дуже хотів пробити собі успішний шлях в кар’єрі, а тому вважав, що зі справжнім ім’ям та прізвищем йому на телебаченні та радіо не місце. Хлопець вигадав оригінальний спосіб, щоб точно запам’ятатися публіці й досягнув бажаного.

Влад Вакулович(Микита Добринін)

Чому саме Микита Добринін? Влад зазначив, що обожнює мультфільм про богатирів, тому вирішив присвоїти собі ім’я одного з головних героїв.

Нагадаємо, що у 2020 році одружився з переможницею “Холостяка-9” Дашею Квітковою, яка насправді теж ніяка не Квіткова, а Матюніна. В січні цього року публіка була шокована зізнанням пари. Вони вирішили розлучитися. Колишні довго працювали над собою й намагалися врятувати стосунки, проте всі спроби виявилися марними.

Родина Квіткової та Добриніна
Микита Добринін з колишньою дружиною та сином

Даша зазначила, що вони виросли й взяли все з цих відносин, тому далі будуть розвивати тільки батьківські відносини заради маленького сина Лева, який з’явився на світ у 2021 році.

Схожі новини