Не всидів на двох стільцях одночасно: рахунки Валерія Меладзе в росії заблокували – концертів більше не буде

Після того, як росія напала на територію України, багато артистів, які працювали на дві країни прийняли позицію нейтралітету. Мотиви були у всіх свої, хтось просто боявся втратити все, що в нього є і чого він досяг, а хтось просто не розумів, що відбувається насправді. Тому перший час українські артисти намагалися достукатися до колег у рф, але все було марно.

Валерій Меладзе

Та, на щастя, є й такі знаменитості, які спостерігали, оцінювали ситуацію, а потім публічно висловлювали свою думку щодо всіх жахливих подій на території України. Дехто з перших днів все зрозумів та поїхав з країни-агресора залишивши там все, але з чистою совістю та душею.

Так, наприклад з запізненням свою позицію висловив Валерій Меладзе. Це було дуже тихо, але все ж таки він підтримав Україну. На одному з концертів в ОАЄ, де Меладзе також брав участь, він потрапив на відео, де пошепки сказав фразу “Героям слава”, яка підтримує Україну та є продовженням фрази “Слава Україні”.

Не секрет, що Україна – це близька для Валерія країна, яка дала йому багато та залишила неймовірну кількість щасливих моментів та гарних людей. І саме через таку адекватну, здорову позицію, прихильники Меладзе в росії більше не хочуть бачити його на сцені та дуже довго добивалися того, щоб йому заборонили виступати в рф та заборонили йому працювати й заробляти.

Меладзе більше не виступить в росії

Тож, зараз всі рахунки Валерія Меладзе заблоковані та він досі вислуховує неприємні слова на свою адресу від тих самих росіян, які ще нещодавно співали його пісні на ніч та мріяли про концерт Меладзе. Але це така нація, тут вже нічого не поробиш. Цікаво лише те, як та де тепер буде жити Валерій та чи поїде з росії.

Схожі новини