Гроза аферистів: як зараз виглядає незмінна ведуча “Аферистів в сітях” Олена-Крістіна Лебідь – факти з життя

Яскрава, усміхнена та щаслива, але для аферистів завжди справедлива та непідкупна – такою звикли бачити Олену-Крістіну Лебідь її прихильники. Крім цікавого імені, зірка має ще багато цікавинок зі свого життя.

Факти з життя

Народилася ведуча Нового каналу в Херсоні. Яскрава зовнішність, худа постава робить її тільки унікальною серед інших особистостей українського шоу-бізнесу.

Зірка доволі таємнича дівчина. Не відомо й справжній вік телеведучої. За деякими даними дата народження 1979, але з’явилися й інша дата – 1990 рік, що більше схоже на правду, адже вигляд Олена-Крістіна Лебідь має приголомшливий.

Багато прихильників журналістки думали, що в їхньої улюблениці взятий псевдонім, але насправді все не так. Це справжнє подвійне ім’я зірки. Свою популярність та справжню любов здобула завдяки розкриття підступних афер в програмі “Аферисти в сітях”. Прем’єра відбулася у 2011 році.

Відомо й особисте життя рудої красуні, яке вона так довго приховувала. Обранцем ведучої став віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Майбутня пара познайомилася у соціальних мережах, що дуже нетипово для Олени-Крістіни, адже вона знаходиться майже у постійному пошуку аферистів.

Олена-Крістіна Лебідь з коханим Павлом Розенком

Закохані старалися приховувати свої стосунки та триматися в тіні від усіх ЗМІ, але тепер не звертають уваги, часто діляться спільними світлинами та живуть щасливо у своє задоволення.

Популярне зараз

Схожі новини