Ніякий він не Степан Казанін: яке справжнє ім’я з народження має друг Кошового і зірка “Кварталу-95”

Справжню популярність, впізнаваність та власний успіх принесла робота в широковідомому “Кварталі-95”. Проте до праці в колективі, розвивався самостійно в акторській діяльності, граючи, в різних командах КВН.

Цікаві факти з життя

Першою несподіванкою є те, що комік є українцем, але російського походження. Народився в місті Надим, Тюменської області. Проте всім серцем любить Україну, адже давно тут проживає. Красу нашої країни йому показали колеги “Кварталу-95”, які запросили до себе працювати.

Під час навчання у школі створив свою команду КВН. З того моменту все і почалося, адже зараз ми бачимо успішного актора, який обожнює справу, якою займається.

Наступним цікавим фактом є те, що ніякий він не Степан. По всім документам та з народження його кличуть Сергієм, але давно виступає під псевдонімом.

Степан (Сергій) Казанін
Степан (Сергій) Казанін

Чоловік зізнається, що навчаючись в Тамбовському інституті хімічного машинобудування, ніхто не запам’ятовував, як його звати. Одного разу просто обмовився, що він Степан. І, на диво, всі стали кликати майбутню зірку тільки так. З того часу лише рідні звуть його справжнім іменем.

Ще в юному віці розумів, що дуже творчий і хоче пов’язати своє життя з медійною сферою. За словами актора, вчитися не хотів, але все-таки здобув економічну освіту. Проте це не завадило Степану стати тим, ким є зараз. Впевнений, що ніколи не пізно розпочинати займатися справою, до якої лежить душа.

Популярне зараз

Схожі новини