Залишила свого мільйонера? Єдина онучка Софії Ротару покинула США і показала, заради кого на це пішла

Єдина онучка легенди української естради Софії Ротару Соня Євдокименко майже все своє життя живе за кордоном.

Як склалася доля Соні Євдокименко

Дівчина отримувала середню та вищу освіту у Великобританії, тому володіє декількома іноземними мовами на рівні носія, а згодом після розставання з нареченим-французом рушила у Сполучені Штати Америки, де почала будувати кар’єру моделі.

Софія Євдокименко з колишнім обранцем Марко Дюменілом
Онучка Софії Ротару покинула США

У Нью-Йорку вона проживає разом зі своїм хлопцем, якого також називають її “нареченим” Денисом Жадановим. Чоловік став мільйонером і займається IT-технологіями.

Онучка Софії Ротару покинула США

Здебільшого на особистій сторінці дівчини в соціальній мережі Instagram контент присвячений естетиці. Красуня фотографується на тлі міських пейзажів та демонструє свій бездоганний смак та стиль. Хороший рівень життя дозволяє їй багато подорожувати.

Однак минулого року, як і більшості українцям їй було не до поїздок. Цього року Соня вирішила повернутися в Європу. Нещодавно вона оприлюднила на своєму акаунті лінійку фотографій, які були зроблені в Італії. Судячи з усього, Євдокименко знаходиться там не одна, а разом зі своїм обранцем.

Ба більше, зовсім скоро вони покидають Італію і відвідають ще декілька країн. Останнього разу в Італії Соня була 2 роки тому, де святкувала день народження своєї бабусі. Уся родина Євдокименко провела у цій прекрасній та сонячній країні аж місяць і жила на розкішній віллі. Цілком імовірно, що Соня може приїхати і в Україну, якщо звісно наважиться, адже після початку війни вона жодного разу не приїжджала до Києва.

Схожі новини