Дан Балан зізнався, що збирається одружитися та розповів про майбутню дружину: “Подарує справжнє щастя”

Більше 20 років успішної кар’єри Дан Балан був затятим холостяком. У життя артиста приходили різні жінки, але усі вони затримувалися ненадовго. За офіційною версією чоловік жодного разу не був одруженим, хоча в мережі активно ширяться чутки про його невдалий шлюб з румунською моделлю Еллою Крупеніною. Подейкують і про те, що в співака насправді є син.

Дан Балан зізнався, що збирається одружитися

З якою посадою Тіна Кароль більше подобається Балану
Дан Балан зізнався, що збирається одружитися

З’явившись на українському телебаченні, Дан одразу ж змусив публіку хвилюватися, адже почав відкрито фліртувати з Тіною Кароль. Зіркам пророчили роман, однак, ця історія закінчилася, навіть не почавшись.

Натомість Дан дав ексклюзивне інтерв’ю для Катерини Осадчої, в якому вперше розповів, що не збирається все життя холостякувати, ставиться до шлюбу дуже серйозно і знає, яку саме дружину собі хоче. Молдавський мачо запевняє, що коли зустріне таку представницю прекрасної статі, то одразу ж стане одруженою людиною.

“Я завжди знав, що це дуже важливо для мене (весілля та шлюб). Це буде лише раз у житті, і це має бути по-справжньому”, – розповів Каті Осадчій співак. – “У мене були почуття, у мене були тривалі стосунки… Поки ти не дійдеш до того, що заслужив на свою людину, яка тобі подарує справжнє щастя та розвиток!”, — додав герой нашої статті.

Варто відмітити, що родина Дана Балана є зразковою. Його батьки Людмила та Михай все життя перебувають в одному шлюбі, і виростили двох успішних спадкоємців. Натомість їхній єдиний син присвятив своє життя розвитку творчої кар’єри, бізнесу та облаштуванню життя за кордоном. Але попереду ще багато часу, щоб створити своє сімейне гніздечко.

Схожі новини