МастерШеф. Професіонали 4 сезон 5 випуск від 11.03.2023: хто покинув шоу – “Поведінка зовсім не професіонала”

Стало відомо, хто покинув “МастерШеф. Професіонали 4” у 5 випуску від 13.03.2023. На цей раз з кулінарного проєкту пішов Юрій.

Стало відомо хто покинув МастерШеф. Професіонали 4

У 5-му випуску на учасників чекали не надто важкі страви, але все ж таки деякі не змогли впоратися з завданням, ні з тиском. Дехто зрозумів, що поняття немає, як впоратися з яловичиною, а хтось не міг по ладнати зі своїми конкурентами, а тому не надто сподобався аудиторії.

Стало відомо хто покинув МастерШеф. Професіонали 4
Стало відомо хто покинув МастерШеф. Професіонали 4

Так, на офіційному акаунті кулінарної програми користувачі мережі вже активно коментують побачене, і наприклад, Юлія з Одеси збентежила багатьох глядачів своїми висловлюваннями на адресу інших учасників. Інші ж підписники були незадоволені низьким рівнем професійності кулінарів.

Однак, не дивлячись на позитивне ставлення більшості глядачів до Юрія, саме він пішов з шоу. У чоловіка була вельми слабка страва, і на битві чорних він отримав поразку.

Чоловік дуже гідно прийняв рішення судів і, не дивлячись на не надто теплі стосунки з конкурентами, пішов з гордо піднятою головою. Чоловік також долучився до обговорення епізоду під публікацією акаунту шоу та подякував усім, хто його підтримував та намагався захищати в коментарях.

Нагадуємо, що цей сезон був відзнятий в умовах війни. Учасники прийшли з неймовірними історіями про своє життя після 24 лютого, а випуски відчутно відрізняються від усіх попередніх. Тим часом у аудиторії досі не з’явилися фаворити.

Схожі новини