Досягла бажаного та покинула Україну? Маша Єфросиніна розповіла, де зараз знаходиться і яке місце відвідала

Так, у своєму Instagram-блозі зірка поділилася деталями зі своєї подорожі. Видно, що жінку переповнюють емоції, адже побачити щось вперше у своєму житті це завжди прекрасно. Такі світлі моменти залишаються в нашій пам’яті надовго.

Маша розповіла, що спроба поїхати в Єрусалим зривалася аж шість разів. За цей рік було дуже важко, адже з початком повномасштабної війни зневірилася і не розуміла, як таке може відбуватися у нашому теперішньому світі.

Думки про подорожі, яскраві моменти та елементарна радість від проведеного часу – все поступово відходило на другий план, адже мрія була лише про таку бажану перемогу для всієї України.

Тепер Єфросиніна зрозуміла, що треба продовжувати жити тут і зараз, творити, радіти всім ворогам на заздрість.

В Єрусалимі Маша знаходиться з найближчими подругами. Вдячна Всесвіту за людей, які завжди поруч з нею. Дякує за шалену кількість нових знайомств, за фантастичний досвід, а головне за чітке розуміння свого шляху. Впевнена, що попереду чекає все тільки найкраще.

Нагадаємо, що з початком війни, Маша Єфросиніна активно працює на благо своєї країни та розвиває власний інформаційний фронт у своєму Instagram. Не боїться публічно висловлювати думку про росіян та їхнє сприйняття всієї інформації.

Маша Єфросиніна
Маша Єфросиніна

Прихильники обожнюють телеведучу за її відкритість та щирість, а спільний проєкт з Олею Поляковою в YouTube “Дорослі дівчата” набирає все більше обертів, популярності та обговорень.

Схожі новини