“Вона просто живе на світі”: Наталія Сумська вперше показала дорослу дочку, яка сидить на шиї матері в свої 40

Кохання Наталі Сумської та Анатолія Хостікоєва розквітло не одразу. Щоб дістатися цієї точки у стосунках, обидвом довелося побувати у союзі з іншими людьми.

Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв
Наталія Сумська вперше показала дорослу дочку

Так, свого часу акторка з пов’язала своє життя з Ігорем Мамаєм. Однак щастя цей шлюб не приніс. Натомість в його результаті на світ з’явилася прекрасна дівчинка Дарина.

Своїм первістком Наталія В’ячеславівна завжди сильно опікувалася. Зірка зробила все можливе, щоб Дарина отримала прекрасну освіту та могла побудувати хорошу кар’єру. Втім, дівчина вирішила, що її доля має скластися інакше і в 17 років вийшла заміж.

З сумом Наталія Сумська зізнається, що її старша спадкоємець ця неймовірно схожа на батька не тільки зовнішньо, але й характером.

Наталія Сумська вперше показала дорослу дочку

Стало відомо, з ким Анатолій Хостікоєв був до Наталії Сумської
Наталія Сумська вперше показала дорослу дочку

Коли Дарина Мамай втратила чоловіка їй довелося звернутися за допомогою до своєї матері. І, звісно, вона її отримала. Втім, Наталія дуже хвилюється за свою дочку, адже вона не проявляє волі до життя.

Наталія Сумська вперше показала дорослу дочку

“Зараз я повністю опікуюся донькою і онукою, і всі проблеми повинна вирішувати я. Вона не працює. Просто живе на світі. Вона повністю сподівається, що я їй все надам, всі ці можливості. Це було колись і в батька її, який очікував, що його запросять, що йому запропонують. Я зовсім інша людина. Якщо кличуть – йду”, – зізналася Народна артистка України в ексклюзивному інтерв’ю для журналістів програми “Кава з перцем”.

Тим часом її молодший син В’ячеслав вже активно реалізується як в театрі та кіно, так і в особистому житті. Які стосунки складаються всередині сім’ї достеменно невідомо, адже і Наталя В’ячеславівна її благовірний ведуть закритий образ життя.

Схожі новини