Життя прожив не даремно: Катерина Репяхова поділилася успіхами чоловіка Віктора Павліка – відмінник у всьому

Людство цінує справжню відкритість, чесність та доброту. Катерина Репяхова у своїх соціальних мережах намагається бути самою собою, без масок та зайвого пафосу. За це її підписники й полюбили.

Дружина Віктора Павліка показує сімейне життя, ділиться побутовими справами, покупками, жартами, аби підняти настрій кожному, хто за нею слідкує та дивиться.

Ексклюзивно для своїх шанувальників продемонструвала досягнення свого чоловіка за роки студентства та творчу діяльність. Бачимо червоний диплом по закінченню університету, грамоти, різноманітні подяки та навіть присвоєння Заслуженого артиста України у 1999 році. Це доводить, що життя прожите недаремно, тому всі діти та кохана дружина можуть пишатися таким батьком та чоловіком.

Катерина Репяхова показала досягнення свого чоловіка

“Мені тут чоловік показує свої життєві досягнення. Червоний диплом з Київського національного університету культури. Ще один диплом з Української академії наук національного прогресу. Перед тим, як стати народним за 10 років чи 15, було надано звання Заслуженого артиста України. 17 років ходив у цьому статусі. Чоловік даремно життя не прожив. Круто це усвідомлювати”, – розповіли Віктор та Катерина.

Сторіз Катерини Репяхової

Приємно розуміти, що роки йдуть на користь, коли починається переоцінка своїх можливостей та бажань. Віктор Павлік довів, що займаючись улюбленою справою, можна досягти неабияких кар’єрних висот.

Популярне зараз

Схожі новини