Справжні розкопки: колишня Зеленського Олена Шоптенко показала, як проводить час з синочком

Відомий хореограф країни та колишня партнерка Володимира Зеленського в "Танцях з зірками" Олена Шоптенко показала, як розвиває сина та проводить з ним час. Всі деталі в нашій статті.

Без сили танцю неможливо уявити сучасне життя. Олена Шоптенко справжній професіонал своєї справи, яка демонструє свою граційність, ніжність та потрібну емоцію в кожній танцювальній постановці.

Свою популярність, славу та розквіт кар’єри здобула завдяки участі в шоу “Танці з зірками”. Саме з майбутнім Президентом України Володимиром Зеленським у 2006 році виборола головний кубок переможців. Далі продовжувала участь, але вже з іншими танцювальними партнерами.

Олена Шоптенко і Володимир Зеленський у найпершому сезоні Танців з зірками

Відомо, що у червні 2013 року вийшла заміж за танцюриста Дмитра Дікусара, проте сімейне життя не склалося й у 2016 році заявила, що пара вирішила розлучитися.

Доля подарувала зірці другого обранця, ним став підприємець Олексій Іванов. Від цього шлюбу у 2018 році танцівниця народила синочка, якого теж назвали Олексієм. Хореографиня не часто публікує світлини зі своєю дитиною. Імовірно вона розуміє, що є публічною особистістю, тому не хоче виставляти особисте життя на загал. Проте деякими цікавими деталями із життя ділиться з підписниками.

Олена Шоптенко показала, як проводить час з сином

Так, на своїй сторінці в Instagram зірка танцю продемонструвала, як розвиває свого сина Олексія. За словами Олени, вони трошки прихворіли, тому мають достатньо часу, аби провести його разом.

Олена Шоптенко показала, як проводить час з сином

На відео Шоптенко показала гру у вигляді дитячих розкопок. Жінка старається розвивати  моторику рук за допомогою такого дозвілля. Зазначимо, що хлопчик був дуже захоплений у сам процес. Найголовніше, що зараз найрідніші люди знаходяться разом.

Схожі статті

Перспективний 66-річний підліток: Павло Зібров приготувався до незвичного святкування свого дня народження

Бажання бути в трендах властиво будь-якій зірці. Ось і 66-річний Павло Зібров вирішив не ігнорувати актуальні тенденції та оновити власний репертуар піснею, яка точно звучатиме із тисяч пристроїв.

“Ор стояв до Борисполя”: травесті-діва Монро розповіла про те, що її сусіди не соромляться робити публічно

Сучасному суспільству часто намагаються донести ідею доброти та рівності серед усіх. Але такі заклики часто залишаються без уваги. Натомість люди проявляють грубість, свідком якої стала і діва Монро.

“Я нікому не платила”: Ірина Пруднікова із “МастерШеф-13” розповіла, чому не має власного ресторану

Взяти участь у "МастерШеф" мріють мільйони українців. Але дехто навіть після купи спроб не може здійснити мрію. Ірина Пруднікова розповіла про те, кому їй довелося дати грошей, щоб опинитися на шоу.