Андрій Данилко несподівано висловився про подругу Аллу Пугачову: “Дуже їй зобов’язаний”

Раніше Сердючка виступала і в Україні, і в росії, й була справжньою зіркою, адже її образ був та залишається єдиним та неповторним. Оскільки перевдітих чоловіків не сильно гарно сприймають у нинішньому суспільстві, та образ Сердючки все ще залишається актуальним. Бо його полюбили десятки років тому та поважають досі.

Вєрка Сердючка

Але були й періоди засудження Вєрки, наприклад, коли вона виступала на Євробаченні та співала свою пісню, то її дуже сильно засудили через фразу, якої насправді в пісні не було. Тоді на співака накинулись всі колеги з росії. Але й були ті, хто навпаки підтримав Данилко. І руку допомоги йому тоді протягнула Примадонна, яка не стала мовчати, коли її друга почали засуджувати та звинувачувати.

Відомо, що Алла Пугачова та Андрій Данилко давно товаришують та мають дійсно гарні стосунки. Вони завжди можуть підтримати одне одного, тому, не дивно, що спілкуються й тепер, коли в Україні відбуваються такі жахливі події. Данилко дійсно підтримує зараз Примадонну, коли черга критики з боку російських колег дійшла до неї.

Тож, контакту вони не втратили, тому що дружба немає меж, немає війн та боротьби. І справжні друзі показують себе саме у таких ситуаціях, які можуть довести, що це почуття може існувати ціле життя і ніякі перепони не можуть його зламати. А відомо, що дружбу, як і любов знайти складно. Тому вона так цінна для кожної людини.

Сердючка і Пугачова

Таким чином, Данилко підтримує Пугачову зараз, і вважає, що він зобов’язаний це робити, адже це є частиною дружби і це його борг, як справжнього друга. Тому, така позиція заслуговує на повагу.

Популярне зараз

Схожі новини