Еллерт у Ванкувері, Юсипчук в Дубаї, Влад Яма в Маямі: де осіли “переселенці” українського шоу-бізнесу

Насправді багато українських чоловіків виїхали за кордон, хтось встиг вчасно, тобто на самому початку війни, коли навіть на кордонах була паніка та чоловіків пропускали без жодних проблем. А дехто з самого початку мав змогу поїхали за кордон, бо мав потрібні документи або підходящий соціальний статус.

Тому, наприклад, для багатьох зірок чоловічої статі не було проблемою перетнути кордон та виїхати за межі України на тривалий час. Так, наприклад зараз ми перерахуємо імені найвідоміших втікачів, які досі перебувають за кордоном.

Владислав Яма

Влад разом з дружиною Лілією та сином Леоном від самого початку повномасштабного вторгнення росіян, виїхав в США. І перші пів року ні він, ні його дружина блогерка не розповідали де вони перебувають та взагалі не виходили на зв’язок. Та крізь 6 місяців виявилось, що родина Ями перебуває в Маямі і живе там в гарних умовах та новим життям. Поки що родина танцюриста не збирається повертатися додому, адже для сина тут все ще небезпечно.

Олександр Еллерт

Екс-наречений акторки Ксенії Мішиної також поїхав за кордон і обрав для себе Америку. Та Саша не приховував, де він та чим займається. Звісно, не обійшлося без критики та хейту, але кожен сам обирає де і як йому жити. Навіть зараз. Тож, у Ванкувері та інших містах Америки Саша дає концерти, точніше, виступає на стендапах, чим і заробляє на життя.

Богдан Юсипчук

https://www.instagram.com/reel/CnwR1wtp-nt/=

Найгарніший чоловік планети Богдан Юсипчук нині проживає в Дубаї, де чоловік бере участь у конкурсах краси, де презентує Україну та надає розголосу темі війни. Тож, поки що у Богдана багато справ та роботи за кордоном. І найближчим часом повертатися додому він не збирається.

Популярне зараз

Схожі новини