Володимир Остапчук на всю країну назвав обидва своїх шлюби помилкою: Войченко та Горняк мають претензії

Нині Остапчук зустрічається з молодою дівчиною, на ім’я Катерина Полтавська, дівчина виявилась колегою ведучого, вона також журналістка. Дівчині зараз 22 роки, і здається, вона дуже закохана в Остапчука, оскільки щодня Катя викладає сторіси де приховано демонструє, як вона проводить час зі своїм коханим.

Полтавська та Остапчук

І ці стосунки розпочалися через невеличкий термін після його другого розлучення з нотаріусом Христиною Горняк. Тому цей роман пок що не набув великого розголосу, але критики вже вистачає.

Тож, коли Остапчук та Христина Горняк переживали досить складний період у своєму житті, щось таке між ними сталося, що не дозволяло їм продовжувати спільне життя. І довгий період Христина і Володимир наче уникали одне одного та різко припинили викладати спільні фото та відео. Це тривало кілька місяців, і багато хто не міг зрозуміти, що сталося. Але коли Горняк оголосила про розлучення, все стало на свої місця. Але причина цього досі невідома.

Остапчук і Горняк

А ось першою дружиною Остапчука була Олена Войченко, і саме від неї у Володимира є дві дитини. Донечка та син, з якими він давно вже не бачився, оскільки зараз Олена та діти живуть у Канаді. Тому зараз у нього з колишньою проблем немає. Але їхнє розлучення було дуже гучним. Бо жінка була ображена на чоловіка і намагалась його звинуватити в усьому.

Остапчук з першою родиною

Тож, досвід обох шлюбів в Остапчука не був гарним, точніше, самі шлюби здавалися щасливі, а ось те, чим то все закінчилося, не було позитивним. Тому, на шоу “Є питання”, на цю тему були озвучені жарти й Володимир відверто назвав свої обидва шлюби помилкою та досвідом.

Популярне зараз

Схожі новини