Плавання, альпінізм, скейтборд та інше: яким спортом займаються українські зірки Нікітюк, Педан, Єфросиніна

Темп сучасного життя надзвичайно шалений. Попри це люди знаходять можливість встигати працювати, відпочивати та насолоджуватись життям. Іноді нам хотілося б вписати у свій щільний графік заняття якимось видом спорту, але лінь часто бере гору. У цьому плані справжніми прикладами для наслідування є деякі зірки. Окрім постійних зйомок та гастролей, вони знаходять час і на відпочинок, і на заняття спортом. Леся Нікітюк, Олександр Педан та Маша Єфросиніна поділились свої спортивним досвідом, й розповіли, які види їхні улюблені.

Леся Нікітюк

Леся Нікітюк — це українська телеведуча, яка відома за проектом “Орел та решка”, “Хто зверху”, “Ле Маршрутка” та іншими. Дівчина надзвичайно активна, і, як виявилось, має спортивне минуле. Раніше Леся Нікітюк професійно займалась плаванням. Ба більше, вона навіть була кандидатом у майстри спорту. Все її життя могло скластись інакше, якби не одне змагання. Того дня дівчина під час запливу мала фінішувати торканням. Втім все склалось доволі сумно: телеведуча зламала середній палець і не отримала бажану перемогу.

Також Леся Нікітюк зазначила, що далеко не травма стала причиною її виходу із великого спорту. Дівчина зізналась, що їй було надзвичайно складно витримувати виснажливі тренування. Крім того, її душа лежала до творчої та креативної діяльності.

До початку зіркової кар'єри Леся Нікітюк займалась плаванням
До початку зіркової кар’єри Леся Нікітюк займалась плаванням

Олександр Педан

Олександр Педан — популярний український телеведучий, журналіст та блогер, який отримав популярність завдяки шоу “Підйом”, “Хто зверху” та багатьом іншим. У шаленому темпі проходить не лише професійне, але й спортивне життя чоловіка. Він неодноразово розповідав про те, що спробував себе в більше, ніж 30 спортивних активностях. Так, наприклад, найбільш улюблені види спорту Олександра — це альпінізм, вейксерф (один із видів серфінгу), біг та велоспорт.

Крім того, телеведучий розкрив свій маленький секрет: у нього в машині завжди є фрізбі та скейтборд. Тож де би він не був, у вільну хвилинку він не сидить на місці, а катається на дошці або кидає тарілку. Варто зазначити, що Олександр Педан заснував спортивний рух під назвою “JuniorZ”. Його основна мета — зміна застарілих підходів до викладання фізкультури в школах. Тому ведучий регулярно відвідував школи України, які долучались до проекту. На жаль, було це тілько до повномасштабного вторгнення росії.

Олександр Педан спробував більше 30 видів спорту
Олександр Педан спробував більше 30 видів спорту

Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна — українська телеведуча, блогерка та громадська діячка, яка стла відомою завдяки участі в “Україна має талант”, “Підйом” та багатьма іншими. Дівчина зізналась, що не є професійною спортсменкою, і займається спортивною діяльністю більше для підтримки фігури та здоров’я. Телеведуча має спеціально розроблену програму тренувань, яка ідеально їй підходить. Єфросиніна обожнює займатися йогою, фітнесом, робити кардіотренування. Цікавий факт, що навіть під час вагітності дівчина не припинила відвідувати спортзал і продовжила робити фізичні навантаження. Однак підходила вона до цього максимально серйозно, аби не нашкодити дитині.

Маша Єфросиніна віддає перевагу йозі, фітнесу та пілатесу
Маша Єфросиніна віддає перевагу йозі, фітнесу та пілатесу

Популярне зараз

Схожі новини