Цілував її на очах у американців і не відпускав її руку при папараці: що насправді між Данилком і Білоконь

Разом на сцені Андрій Данилко та Інна Білоконь виступають близько 30 років. Обидва пройшли вражаючий шлях як на кар'єрному поприщі, так і в особистому житті.

Скільки Андрій Данилко був популярним, стільки його підозрювали у романі з партнеркою по сцені Інною Білоконь, яка виконувала роль матері Вєрки Сердючки Інни Адольфівни. На ситуацію не впливав навіть той факт, що акторка вже багато років заміжня, і виховала у цьому шлюбі двох дітей.

Андрій Данилко забрав Інну Білоконь за кордон
Що насправді між Андрієм Данилком і Інною Білоконь

Що насправді між Андрієм Данилком і Інною Білоконь

Олії у вогонь свого часу підлив знімок, на якому артисти цілуються в губи, сидячи на тротуарі. Як з’ясувалося пізніше, даний кадр був зроблений під час відпочинку зірок у Флориді.

Інна Білоконь і Андрій Данилко поцілувалися
Що насправді між Андрієм Данилком і Інною Білоконь

Авторство належало Елю Кравчуку, який його і оприлюднив. Пізніше виконавець намагався виправдатися. Мовляв, таким чином хотів довести, що плітки про нетрадиційну орієнтацію Андрія необґрунтовані та не відповідають дійсності. Але натомість дана фотографія послужила приводом для посилення пліток щодо любовного зв’язку між артистами.

Втім, до мережі потрапляли і інші кадри. Наприклад, коли Андрій потягнувся, щоб поцілувати Інну в автомобілі. Або ж його звичка тримати партнерку за руку, коли наближаються журналісти.

Що насправді між Андрієм Данилком і Інною Білоконь
Мама Сердючки Інна Білоконь вперше показала чоловіка, якого обрала замість Андрія Данилко
Що насправді між Андрієм Данилком і Інною Білоконь

Тим не менш, Андрій запевняє, що він самотній, а з Інною їх об’єднує лише довготривала та міцна дружба, яка почалася ще за студентських часів.

На відміну від своєї товаришки, артист досі не може побудувати свою сім’ю. Зірка не приховує, що дуже цього хотів, однак спроби терпіли невдачі і врешті-решт він вирішив змиритися з тим, що в нього не виходить це зробити.

Що насправді між Андрієм Данилком і Інною Білоконь

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні команда вирушила у всесвітній тур, під час якого не виступає у звичайних костюмах, а співає у чорному одязі, наголошуючи на подіях, які на даний момент відбуваються на батьківщині зірок. Не так давно стало відомо, що здоров’я Андрія погіршилося, через що гастролі були поставлені на паузу.

Схожі статті

Колишня дружина Володимира Остапчука розповіла про нового чоловіка в її житті: “Дуже милий моєму серцю”

Колишня дружина знаменитого українського телеведучого Володимир Остапчука Христина Горняк розповіла про нового чоловіка у своєму житті. Усі деталі в статті.

Старший на 10 років: з’явилося фото нового “покровителя” Мішель Андраде, якого вона ретельно приховує

Скандальний блогер розкрив головну таємницю колишньої підопічної Потапа співачки з бельгійським корінням - Мішель Андраде. Вона старанно приховувала це. Деталі нового роману артистки.

Ярославський не пасе задніх після того як Мартиновська закрутила новий роман: “Прийшлось знайти іншу й собі”

Поки Мартиновська ділилася подробицями нових стосунків, Ярославський не гаяв часу та продемонстрував шанувальникам світлину зі своєю обраницею. Такого підписники фотоблогу не очікували побачити.