Для Фальоси заробляла, Мурату подарувала ресторан, Ісаака вивезла в Дубай: чому Ані Лорак забезпечує чоловіків

Продюсер Юрій Фальоса ніколи не приховував свого особливого ставлення до Ані Лорак. Коли дівчина була ще зовсім юною, він розпочав з нею любовні стосунки, хоча сам був одружений і мав дітей. Зізнання чоловіка у зв’язку з молодою підопічною були неймовірно скандальними, але на репутації артистки не відобразилися погано через її вік.

Юрій Фальоса і Ані Лорак
Чому Ані Лорак забезпечує чоловіків

Зокрема аудиторія ставилася зі співчуттям до дівчини та вірою у те, що їй вдасться залишити пережите позаду.

Натомість для Юрія любовні взаємини з підопічною були великою помилкою, адже розірвавши зв’язок з ним та закохавшись у спортсмена, Кароліна вийшла з-під його опіки. Втрата величезних доходів і спровокувала Фальосу на подібні зізнання у публічному просторі.

Чому Ані Лорак забезпечує чоловіків

Але на цьому особиста драма Кароліни не завершилася. Переживши неприємний розрив з футболістом, зірка потрапила під чари турецького красеня Мурата. Східна казка швидко переросла у шлюбне життя, яке було наповнене зрадами та не щирістю. Зокрема, співачка допомогла чоловіку побудувати величезний бізнес в Україні, а він натомість демонстрував неймовірну невірність у стосунках. Відповідні кадри навіть потрапляли у мережу.

Лорак і Мурат у шлюбі
Чому Ані Лорак забезпечує чоловіків

Після розлучення співачці приписували найрізноманітніші стосунки, але публічними вона зробила лише взаємини з іспанським йога-тренером Ісааком Віджраку.

Зокрема, підписники знову помічають, що Ані витрачає свої кошти на різноманітні задоволення у даному романі. Нещодавно співачка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram новий кадр, який був зроблений під час поїздки в Дубай.

Чому Ані Лорак забезпечує чоловіків

Користувачі мережі поки що відкрито дають зрозуміти артистці, що не довіряють її новому коханому, однак бажаю їй щастя та любові. Звісно, йдеться про тих підписників, які досі залишаються шанувальниками артистки.

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні пліткували, нібито коханець зірка Єгор Гліб покинув її після фінансової кризи і втік до Сполучених Штатів Америки.

Популярне зараз

Схожі новини