Був зіркою “Ліги сміху” і дружив з Сергієм Притулою: куди зник з України гуморист Антон Лірник

Кожна людина обирає свій шлях сама. Хтось ставить в пріоритет свій добробут, а хтось — добробут своєї країни. У цьому питанні у багатьох людей розходяться думки. І представники шоу-бізнесу не виняток.

Хто з нас не знає популярного українського коміка та гумориста Антона Лірника? Чоловік пройшов довгий шлях від звичайного гравця КВК до шоумена та режисера, якого знають мільйони. Однак заробити прихильність набагато складніше, аніж втратити її. Тож історія Антона Лірника гарний приклад цій закономірності.

Український бекграунд гумориста

Сам чоловік родом з Кропивницького, де, власне, і навчався в Кіровоградському педагогічному університеті імені Винниченка на журналіста. Пізніше він змінив факультет та університет на інші. Саме з університету розпочався його шлях коміка. У студентські роки він долучився до місцевої команди КВК під назвою “Гольфстрім”.

Після переїзду до Києва його життя кардинально змінилось. Він почав працювати на телебаченні, а також писати сценарії до різних програм. Найбільшу популярність Антон Лірник отримав після участі в “Дуеті імені Чехова” разом з Андрієм Молочним, який також покинув Україну та переїхав до рф.

Антон Лірник разом з Андрієм Молочним
Антон Лірник разом з Андрієм Молочним

Пізніше гуморист став одим із тренерів на пректі “Ліга сміху”, яку полюбили мільйону українців.

А що ж він зараз?

Як бачимо, все, що має Лірник наразі, він отримав в Україні, і не без участі українських прихильників. Втім після початку війни в Україні він вирішив переїхати до країни-агресорки. Разом із вищезгаданим Андрієм Молочним, він виступав на різних комедійних проектах і розважав російський бомонд. Про війну в Україні він не згадував публічно.

Після 24 лютого позиція Антона Лірника не зазнала істотних змін. Однак на його сторінці в Instagram з’явився короткий допис із написом “NoWar”. Хто розпочав війну чоловік не уточнював.

Зараз відомо про те, що Лірник виїхав з росії до Туреччини. Зараз він виступає перед заможними росіянами на круїзному лайнері. За словами самого коміка, він робить це для того, щоб заробити гроші для українських дітей, які виїхали до Туреччини через вторгнення рф. Однак про неоднозначність його поглядів свідчить той факт, що Лірник на початку повномасштабного вторгнення звертався до путіна із проханням зробити зелений коридор для жителів Волновахи.

Особливо шквал критики викликало занадто поважне звертання до президента країни-агресорки, що і наштовхнуло на думку про те, що Лірник належить до розряду людей “не все так однозначно”.

Схожі статті