“Мені боляче”: зрадниця України Ані Лорак поскаржилась, що її хочуть позбавити звання народної артистки

Чимало людей будуть здивовані тим фактом, що співачка Ані Лорак родом з України. Останні роки жінка з’являється виключно на російських телеканалах, передачах та концертах. Втім, Ані Лорак народилась в Чернівцях.

Свою кар’єру вона розпочала ще в дитинстві з участі в різноманітних пісенних конкурсах. Пізніше вона почала з’являтись на російському телебаченні. З плином часу статус Ані Лорак підвищувався, і кількість її прихильників стрімко збільшувалась. Це все дійшло до такого рівня, що жінка стала представницею України на пісенному конкурсі “Євробачення”. Тоді співачка виборола срібло зі своєю піснею “Shady lady”.

Здавалося б, що про більше багато співаків і мріяти не могли, але амбіції Ані Лорак було не спинити. Вона була на піку популярності, а майже кожна нова її пісня ставала хітом. Втім, все змінилося після 2014 року. Співачка в одному з інтерв’ю поскаржилась на те, що в Україні їй не дають повноцінно розвиватись у творчому напрямку. На думку співачки, заборона виступати в тимчасово окупованому Криму — це обмеження її прав. Нічого кращого, аніж втекти до росії, вона не придумала.

Ані Лорак зрадила Україну й втекла в росію
Ані Лорак зрадила Україну й втекла в росію

Після 24 лютого Ані Лорак взагалі не з’являлась на публіці. Ба більше, вона ніяк не коментувала війну в Україні до недавнього часу. Жінка назвала війну “те, що відбувається”. Не дивно, що її зрада батьківщини не залишила байдужими українців.

Вони виступають за те, щоб позбавити зрадницю звання народної артистки України. Також минулого року в Чернівцях офіційно демонтували зірку Ані Лорак на алеї слави.

На подібні рішення вона відреагувала доволі гостро. На інтерв’ю із Альоною Жигаловою співачка поскаржилась на те, що її концерти зривали, а звання хочуть забрати. Ось що вона каже про це:

“Звичайно, мені боляче. Звичайно, мені неприємно, мене це ранить, адже Україна в моїй душі”.

Однак на ділі бачимо, що “Україна в душі” у неї лише на словах, а діями вона показує зовсім інше.

Популярне зараз

Схожі новини