Світлана Тарабарова втретє народила: Дзідзьо, Тоня Матвієнко і Даша Квіткова вітають багатодітну матусю

Знаменита українська співачка Світлана Тарабарова повідомила про те, що народила втретє. Артистка поділилася свіжими кадрами і навіть показала малюка.

Знаменита українська співачка Світлана Тарабарова минулого року вразила мережу заявою про те, що очікує на дитя. Не дивлячись на повномасштабну війну в Україні та інші складнощі, родина наважилася на такий важливий та серйозний крок, як народження малюка.

Світлана Тарабарова з родиною
Світлана Тарабарова втретє стала матір’ю

Артистка активно ділилася новинами з особистого життя, публікувала кадри, на яких поставала з круглим животом і навіть отримала порцію критики від користувачів мережі.

Світлана Тарабарова втретє стала матір’ю

Але що може бути прекраснішим за появу на світ нової людини?  Нещодавно Світлана ощасливила своїх фанатів, оприлюднивши на  на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію з пологового будинку.  У кадрі Тарабарова постала у лікарняному ліжку разом з маленькою красунею на руках.  Голова новонародженої дівчинки притиснута до матері, тож обличчя зіркової донечки не видно.

Ім’я красуні співачка поки що не розсекретила, але натомість надала інші параметри: вагу, зріст та дату народження. Сама Світлана виглядала на кадрі дуже щасливою, хоча й безсумнівно втомленою.

Колеги артистки одразу ж відреагували на щасливу новину та почали вітати зіркову маму з поповненням в родині. Зокрема, Дзідзьо, Ольга Цибульська, Даша Квіткова, Тоня Матвієнко та інші знаменитості залишили коментарі під публікацією Світлани з повідомленням про народження дочки.

Світлана Тарабарова повідомила, що втретє стала матір’ю
Світлана Тарабарова повідомила, що втретє стала матір’ю

Нагадуємо, що у співачки також є старший син Іван та середня дочка Марія. Останні 5 років Тарабарова була здебільшого зосереджена на своїй сім’ї, адже була зайнята вихованням маленьких дітей. Тим не менш, це не завадило їй залишатися помітною в інформаційному просторі. Світлана активно веде свій блог, в якому показує зірковий побут, а також час від часу виступає, хоча активного розвитку кар’єри у Тарабарової поки що не спостерігається у зв’язку з сімейними обставинами.

Популярне зараз

Схожі новини