“Не було інших варіантів”: Лілія Ребрик вразила зізнанням, чому насправді вийшла заміж за Андрія Дикого

Знаменита українська акторка телеведуча Лілія Ребрик може похизуватися дійсно ідеальним сімейним життям. Однак, цієї історії кохання могло і не статися.

Тільки-но Лілія Ребрик та Андрій Дикий з’явилися разом на паркеті, у глядачів не виникало жодних сумнівів, що ця пара закохана. Однак, для хореографа та акторки це не було очевидно, аж допоки вони не зустрілися після тренувань та зйомок, коли шоу закінчилося.

Пізніше молоді люди повернулися на паркет вже у якості подружжя, чого не приховували ні від продюсерів, ні від шанувальників. Ця історія здавалася дивовижною, і вона дійсно така, адже у досить короткий період часу зірки з абсолютно незнайомих людей перетворилися у закоханих, які разом пішли по життю і досі щасливі в шлюбі. Їхні танці у домашній обстановці надихають сімейні пари, а красуні-дочки тішать око.

Лілія Ребрик вразила зізнанням, чому вийшла заміж за Андрія Дикого

Лілія Ребрик вперше прокоментувала подружню зраду Дикого
Лілія Ребрик вразила зізнанням, чому вийшла заміж за Андрія Дикого

Однак, цього могло і не статися. Нещодавно Лілія Ребрик дала ексклюзивне інтерв’ю для програми “Життя відомих людей”, в якому зізналася, щоб цей рішучий крок був зроблений здебільшого завдяки Андрію, який взяв за руку свою кохану та повів її по життю.

“Я так довго чекала на Андрія. Тому що це моя людина. Моя від кінчиків волосся. І він розуміє мене, от я тільки подумала і він вже зрозумів. Ми абсолютно не сваримося від того, навіщо на це витрачати час? Ну навіщо? Поставили чайник, прийшов сказав, що ми хочемо одружитися, і я прошу руки… Той чайник щось там кипить. Мама відповіла: “Невже якось могло бути інакше?”. А взагалі знаєте мама що сказала? У нас Ліля така, що вона ще довго може ковмизитися, а він взяв її так і повів по життю. І знаєш, в ньому дійсно є така риса, що він взяв якось і не було ніяких інших варіантів. А типу все, ми живемо, купуємо квартиру, виплачуємо, ми беремо свою, кредит, а потім: а чого чекати, давай підемо сьогодні подамо заяву”

Зараз родина живе на Київщині, має квартиру в столиці та розкішний будинок у передмісті. Старша дочка пари вже має досвід зйомок в кіно, але мріє стати лікарем або ветеринаром. Батьки в усьому підтримують спадкоємиць, адже розуміють, наскільки це важливо для руху у майбутнє.

Популярне зараз

Схожі новини