“Це супроводжується любовʼю”: Сергій Жадан вперше прокоментував довгі поцілунки в губи з Христиною Соловій

Минулого року знаменита українська виконавиця Христина Соловій на честь свого тридцятиріччя випустила відеокліп на пісню “Юність”. Автором тексту став поет Сергій Жадан, який також знявся і для відеоряду. Зірки у кліпі розіграли знайомство та стосунки пари з великою різницею у віці. У кадрі співачка катається зі своїм бойфрендом на мотоциклі, а також багато цілується.

Христина Соловій показала маму
Сергій Жадан прокоментував свої поцілунки з Христиною Соловій

Саме сцена тривалого поцілунку справила справжній фурор в українському шоу-бізнесі. Втім, Сергій досить довго утримувався від будь-яких коментарів стосовно зйомок і лише приймав компліменти за зроблену роботу.

Сергій Жадан прокоментував свої поцілунки з Христиною Соловій

Після даної сцени в пресі навіть пліткували про можливий роман між поетом та співачкою. Однак, цього не сталося. Христина та Сергій підтримують зв’язок та активно співпрацюють. Цікаво, що при цьому поет одружений, однак це судячи з усього не завадило йому попрацювати над поцілунком.

Сергій Жадан у кліпі Христини Соловій Юність
Сергій Жадан прокоментував свої поцілунки з Христиною Соловій. Сергій Жадан у кліпі Христини Соловій Юність

Нещодавно Сергій Жадан навіть дав ексклюзивний коментар щодо отриманого досвіду. Зокрема, зірка української літератури зізнався, що йому це було дуже цікаво, адже він закоханий у творчість.

“Це доволі швидко знялося. Ну тому що там хороший режисер, і з Христиною, в принципі, розуміли, як це все має бути в кадрі. Вона пояснила, пісня мені подобається. Це знімалося дуже легко і в цьому не було нічого складного. Коли це супроводжує любов до мистецтва і української музики, то знічення відступає”, – підкреслив артист.

Нагадуємо, що раніше Христина Соловій вважалася коханкою свого продюсера Святослава Вакарчука. Однак незабаром музикант та його підопічна розірвали контракт та припинили співробітництво. Після цього виконавці нібито не спілкувалися.

Не дивлячись на доволі не близькі стосунки, вплив Святослава на творчість Христини тим не менш відстежується. Навіть зараз у музиці Христини можна помітити мотиви продюсера.

Популярне зараз

Схожі новини