Дуже гарні дівчата: Катерина Репяхова з чоловіком Віктором Павліком пильнують парки Дніпра – заміна знайдеться

Повне перезавантаження своїх життєвих сил – необхідна складова для того, аби не вигоріти в улюбленій справі, не поникнути в сімейну буденність та побут. Дружина Віктора Павліка Катерина навіть під час відпочинку не забуває про своїх підписників та показує, як гуляє з родиною прекрасним містом Дніпро.

Катерина Репяхова та Віктор Павлік
Катерина Репяхова та Віктор Павлік

Катерина Репяхова з чоловіком Віктором Павліком пильнують парки Дніпра

Молода дружина відомого співака України Катерина Репяхова не забуває, що у її офіційного чоловіка багатий життєвий досвід, який пов’язаний із його колишніми. Зірка до зустрічі з Репяховою, був зав’язаний офіційними вузлами шлюбу з трьома жінками, які подарували спільних діточок.

Тому, Катерина не пропустить можливість, аби не пожартувати за дівчат та увагу Віктора до квітучої статі. Пара, з маленьким синочком Михайлом, прогулювалася парком міста, насолоджувалася природою та теплотою, яку подарував цей незабутній день

” – Віктор Франкович, ну як вам, дніпровські парки?
– Хвилі, мені більше подобаються.
– А дівчата, гарні?
– Гарні, дуже.
– Задивилися?
– Задивився.
– Так добре погуляли.
– Тільки мені з вами не дуже, так би я сам погуляв, підкотив би до когось або до мене хтось підкотив”, – діалог зіркового подружжя.

Катерина Репяхова з Віктором Павліком гуляють парками Дніпра та пильнують дівчат

Така поведінка тільки підіймає настрій користувачах соціальної мережі, адже дівчина не боїться жартувати на цю тему, приймає минуле свого коханого чоловіка і не вірить в забобони та пророцтва про 5 жінку, яку Віктору наврочили.

Популярне зараз

Схожі новини