Які стосунки пов’язують учасників “МастерШеф. Професіонали-4” Вікторію Сопіну і Артема Кабулахіна: не очевидно

Безперечно, у студії кулінарної програми “МастерШеф” панує атмосфера неймовірної конкуренції, змагань та амбіцій. Втім, навіть за такого оточення та середовища можливе народження дружби, кохання та інших проявів симпатії між людьми, які до того ж здаються доволі різними.

Глядачі спостерігали за подібним явищем далеко не перший рік, і кожного сезону продюсери шоу дивують своїх фанатів усе новими і новими спектрами міжлюдських взаємин.

Які стосунки пов’язують Вікторію Сопіну і Артема Кабулахіна

Вікторія Сопіна пішла з МастерШеф
Які стосунки пов’язують Вікторію Сопіну і Артема Кабулахіна

У цьому сезоні Професіоналів аудиторія звернула свою особливу увагу на стосунки між Вікторією Сопіною та Артемом Кабулахіним, які спочатку здавалися доволі різними і начебто людьми, яких не може нічого об’єднувати.

Втім, вже досить скоро можна було помітити між ними зв’язок, який починає міцнішати. Спочатку молоді люди налагоджували спілкування, а потім учасниця взагалі заявила, що ревнує свого нового товариша, коли він співпрацює з іншими дівчатами.

Зараз зйомки шоу для учасників позаду. Переможець ще невідомий, а кулінари слідкують за своїми діями і шляхом на екранах, коментуючи та реагуючи на всі події на особистих сторінках в соціальній мережі Instagram. Однак завдяки активності екс-учасників “МастерШеф” в мережі можна також помітити що Сопіна та Кабулахін не припинили спілкуватися після завершення програми і на даний момент як мінімум підтримують зв’язок.

Нагадуємо, що цього року зйомки кулінарного шоу суттєво відрізнялися від зйомок минулих років. Учасники повністю перейшли на українську мову, а також знімалися в умовах відключень електроенергії та повітряних тривог. Глядачі роздратуванням поставилися до проблем з мовленням у деяких кулінарів, але шанувальникам також недоступні сцени, на яких учасники мали покидати кухню та спускатися у бомбосховище прямо під час зйомок.

Судді проєкту чесно зізнавалися, що це було дуже важко морально та фізично, однак немає нічого неможливого. Телеканал вже проводить кастинг аматорів та планує зйомки наступного сезону.

Популярне зараз

Схожі новини