Тролінг, а не співчуття? Влад Яма обурив мережу своїм дописом, де просить Україну триматися, а сам у безпеці

З початком повномасштабного вторгнення повелитель танцю отримує багато гнівних повідомлень від українців. Насправді дивуватися немає чому, адже його зіркова родина відразу покинула країну, коли ще не заборонили виїзд чоловікам.

Стало відомо, що наразі Яма перебуває з дружиною Ліліаною та синочком за кордоном, в США. І хоч намагається всіма зусиллями допомагати Україні коштами, від невдоволення з боку його аудиторії це не рятує. Зараз проводить благодійні майстер-класи й сподівається зробити їх більше в інших штатах.

Влад Яма та його дружина Ліліана стануть батьками вдруге
Влад Яма та його дружина Ліліана

Після подій в Умані 28 квітня, відомі особистості нашої країни почали поширювати дописи з підтримкою всім постраждалим. Влад Яма нібито теж не захотів стояти осторонь й запостив архівну світлину, яка геть не на тему війни, з підписом: “Тримаємося”. В коментарях обурені користувачі не змогли промовчати:

“Тримайтеся міцно. В Америці зараз, чи не найважчі часи.
Це такий стьоб?
Місту Умань передаєте підтримку?”, – зазначають в коментарях підписники.

Але найцікавіше сталося згодом, коли Влад Яма вирішив публічно виправдатися та пояснити, що насправді мав на увазі й чому фото не має ніякого відношення до події.

За словами танцівника, він поширив світлину без певного натяку та прихованого змісту, адже нерідко буває, що і світлина, і підпис до неї стосується лише людини, яка безперечно її запостила. Тому, він сподівається, що все незабаром закінчиться.

Кожен ладен свідомо робити свій вибір і Влад Яма давно його зробив. Інколи краще багато разів продумувати, яку інформацію та світлину збираємося поширювати, аби не отримати критику, хейт та нерозуміння від своєї аудиторії.

Популярне зараз

Схожі новини