Регіна Тодоренко потрапила в чорний список в росії і може сісти за ґрати: любов до грошей вилізла боком

Знаменита російська співачка та телеведуча українського походження Регіна Тодоренко потрапила у чорний список і цілком реально може сісти за ґрати.

Як відомо, Регіна Тодоренко проживає в російській федерації близько вісьми років. Там зірка знайшла своє кохання, вийшла заміж та осіла. Співачка живе з колишньою суперзіркою Владом Топаловим та його родиною. Неодноразово співачка підкреслювала авторитет батька свого чоловіка та не приховувала, що він багато чого вирішує в домі.

Минулого року співачка народила другого сина, якого назвала символічним ім’ям Мир. Українці досить довго чекали, що оригіна, як уродженка Одеси вступиться за свою батьківщину та виступить проти війни. Втім, виконавиця спочатку намагалася уникнути цього, а потім взагалі заявила, що її сім’я їй дорожче.

Регіна Тодоренко потрапила в чорний список

Регіна Тодоренко хоче покинути москву, але не може
Регіна Тодоренко потрапила в чорний список

З 24 лютого Регіна Тодоренко жила який раніше: багато подорожувала, займалася творчістю, з’являлася на телебаченні, тощо. Однак, нещодавно з’ясувалося, що усе це може закінчитися. Влада російської федерації внесла Регіну Тодоренко у чорний список за несплату податків. Зірка може повторити долю нещодавно арештованої Олени Бліновської та сісти за ґрати.

Так, якщо за свою музику а також участь у шоу Регіна безсумнівно сплачує податки, то за марафон бажань, який вона провела декілька років тому та на якому заробила неймовірні гроші, судячи з усього, ні. Зірка поки що не коментує дану новину, а також не поділилася зі своїми шанувальниками, чи дійсно порушила закон.

Нагадуємо, що декілька місяців тому блогер Богдан Беспалов передав інформацію від інсайдерів, які наближені до Регіни Тодоренко. Повідомлялося, що співачка не може покинути російську федерацію та забрати дітей через свого свекра, який не тільки контролює життя своєї зіркової невістки, але й загрожує її здоров’ю. У сюжеті натякнули, що до артистки у сім’ї ставляться погано і вона вимушена вслухатися батька свого чоловіка, так як хоче бути разом зі своїми дітьми.

Як склалася доля Регіни Тодоренко
Регіна Тодоренко потрапила в чорний список

Примітно, що раніше Регіна Тодоренко потрапила у гучний скандал, повʼязаний з питанням сімейного на**лля. Тоді телеведуча вкрай неетично висловилася про жінок і була позбавлена рекламних контрактів.

Популярне зараз

Схожі новини