Злата Огнєвіч повідомила про форс-мажор під час дороги в Мексику – полетіла на весілля до учасника Холостячки?

Instagram-блог героїні відомого проєкту “Холостячка” Злати Огнєвіч може багато розповісти ексклюзивної інформації про нинішнє життя зірки. Нещодавно артистка повідомила про труднощі, які виникли під час перельоту до Мексики й зазначила, що летить на весілля.

Злата Огнєвіч
Злата Огнєвіч

Підписники відразу здогадалися, що імовірніше за все, мова йде про довгоочікуваний розкішний розпис учасника шоу Андрія Хветкевича, який Злата анонсувала ще наприкінці цієї зими.

Андрій оголосив про заручини з хлопцем і зізнався, що довгий час замислювався, що дівчата насправді йому не подобаються. Тому, протягом останнього року збагнув про те, хто він є насправді.

Чоловік не очікував, що отримає таку підтримку від своєї аудиторії та від самої Злати, яка знаходиться з ним в дружніх, теплих відносинах. Також холостячка пообіцяла все дійство ексклюзивно показати у своєму Instagram-блозі.

Злата Огнєвіч повідомила про форс-мажор під час дороги в Мексику

Не обійшлося без пригод та неприємностей, які спіткали артистку. Злата розповіла, які труднощі довелося пережити під час поїздки.

“Я в аеропорту Мадрида, пересадка наша тривали 5 годин. До цього ми з України виїхали потягом нічним Київ-Відень і хотіли б далі вийти в Будапешті, але невчасно все сталося і ми за 10 хвилин встигли прибігти на місцевий Інтерсіті в Угорщині, який нас довіз до аеропорту Будапешту. Звідти ми прилетіли до Мадриду, тут очікування і нарешті мене чекає трансатлантичний переліт до Мексики”, – повідомила Злата.

Злата Огнєвіч повідомила про форс-мажор під час дороги в Мексику

Також додала, що про Мексику вона знає тільки з кіно, відеороликів блогерів на YouTube та з уроків географії в школі. Тому, для неї ця подорож стане по-справжньому особливою та цікавою. Попереду її очікували 10 годин хмар, книг, кіно, музики та сну.

Популярне зараз

Схожі новини