Доходило майже до розлучення: гуморист Юрій Ткач з дружиною Вікторією розповіли про розлади у своїх стосунках

Кварталівець Юрій Ткач з дружиною Вікторією повідомили, що не завжди була ідилія в їхніх стосунках. Що ледь не довелося щиру пару до розпаду міцного союзу?

Прихильники цих знаменитостей не можуть не радіти, адже коли дивишся на зіркове подружжя Ткачів відразу постає посмішка. Вони відкриті своїй аудиторії, показують своє життя в соціальних мережах, не бояться бути простими, що так важливо в суспільстві. Але, як і в кожної родини бувають свої негаразди.

Юрій Ткач з дружиною Вікторією розповіли про розлади у своїх стосунках

У новому інтерв’ю для програми “Неймовірна правда про зірок” пара відверто зізналася, через що вони мало не тратили одне одного і як вдалося зберегти шлюб. Юрій з Вікторією  говорять, що через рік після весілля думали, що спільному щастю прийшов кінець, а потім сталося справжнє рятувальне диво – дві смужки на тесті.

“Я дивлюся на Віку і розумію, що це хтось зверху казав: “Ви просто займаєтеся фігнею”. Зараз ми розуміємо, що це були якісь дитячі сварки”, – зазначив Юрій.

Юрій Ткач з дружиною і донькою
Юрій Ткач з дружиною і донькою

Кажуть, що сварилися через банальні речі, пов’язані з побутом: не так помила чашку, не так щось зробила, чому не подзвонила, чому не сказала. Можна стверджувати, що саме поява маленької донечки Лізи врятувала і скріпила їхню сім’ю, яка тепер є прикладом для багатьох українців.

Після цього були переломні моменти під час пандемії COVID-19, коли жили разом й нікуди не виходили.

“Був такий момент, що ми вирішили, що треба якось тижнів два побути окремо. Віка з Лізою поїхали до Дніпра, а я був вдома. Я дуже багато чого переоцінив і зрозуміло, що приїхав в Дніпро і їх забрав”, – розповідає Юрій.

Схожі статті

Що відомо про таємничого чоловіка Нелі Шовкопляс – розкрито неприємні деталі любовних стосунків зірки 1+1

Відома українська телеведуча Неля Шовкопляс дала ексклюзивний коментар на рахунок свого особистого життя, і розповіла, що приховувала від глядачів за своєю широкою посмішкою.

“Ходить наліво”: 59-річний Олег Скрипка вразив зізнанням про зради дружини у шлюбі та назвав причину

Знаменитий український музикант та мультиінструменталіст Олег Скрипка дав ексклюзивний коментар на рахунок невірності у шлюбі та вразив зізнанням.

“Якщо для неї це важливо, то хоч завтра розпишемося”: син Наталії Сумської вперше розповів про свою дружину

Відомий український актор В'ячеслав Хостікоєв розкрив особистість своєї дружини. Виявляється, чоловік понад 7 років живе з обраницею без штампа у паспорті.

Після провалу у прямому ефірі Людмила Барбір показала, на що змушена йти заради роботи в “Сніданку з 1+1”

Відома українська телеведуча Людмила Барбір показала, як проходять її робочі будні. Зірка кожного дня має виходити до прямого ефіру, а тому її графік дещо відрізняється.

“Може призвести до онкології”: зірка МастерШеф Тетяна Літвінова вперше розповіла, що видалила пухлину

Відомий український кулінар Тетяна Літвінова давно не з'являється на телебаченні, але тим не менш дуже популярна в мережі. Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв'ю.

Особисте життя Андрія Данилка: що відомо про “таємних” дружин артиста та чутки про службові романи

Шанувальників відомого артиста Андрія Данилко цікавить не тільки творчість, але і його особисте життя. Яке співак тримає за сімома замками.