Тіна Кароль розповіла, які стосунки вибудувала з єдиним сином від Огіра Веніаміном: “Йому це подобається”

Тіна Кароль відома українська співачка, яка є прикладом для багатьох жінок, змогла підкорити серця мільйонів українців своїм талантом і особистістю.

Кароль славиться не лише своїм талантом і неймовірним, унікальним тембром голосу, а ще й своєю людяністю та великим щирим серцем. Тіна здається дуже сильною і вольовою жінкою, так і є. Але попри цей образ у жінки ще і є неймовірно тендітна душа, яка завжди прагне допомогти тим, кому це дійсно потрібно.

Тіна з сином
Тіна з сином

Насправді про вчинки Кароль вже давно відомо багатьом. Певно, багато хто пам’ятає, як звук придбала квартиру для переможця “Голосу країни”. На той момент це був настільки зворушливий момент, що у всіх її колег та людей у глядацькій залі потекли сльози. Тіна вміє приємно дивувати, це факт.

Всі ми звикли бачити її в образі справжньої діви. Багато хто навіть побоюється співачку, адже її образ неймовірно сильний та може зачарувати. Але лише для одного чоловіка в цьому світі Тіна Кароль проста людина, мама, сестра і друг в одному обличчі. Для свого сина Веніаміна співачка немає жодних масок. З ним вона відчуває себе вільно. А сам Ваня вважає зіркову масу своєю подругою та союзником, адже так його виховала Тіна.

В одному з інтерв’ю зірка розповідала, що вона нічого ніколи не забороняє синові, адже чим більше заборон, тим більше порушення правил. Тому вона рідко сварить сина, бо він вільний у своєму виборі, тому не робить нічого поганого чи неадекватного.

“Я так намагаюсь його виховати, що він знає, що я мама. Але я мама тільки тоді, коли він взагалі некеруючий. А в цілому, я йому завжди друг. Ось такі у нас відносини з ним” – прокоментувала Тіна.

Тіну Кароль помітили з молодим красенем за кордоном
Тіну Кароль розповіла про стосунки з сином

Також вона додала, що навкруги її всі сприймають, як сестру Вені, навіть у шкоді йому кажуть, що його мама, як сестра для нього. І головне, що хлопцеві це подобається.

Схожі статті

Що відомо про таємничого чоловіка Нелі Шовкопляс – розкрито неприємні деталі любовних стосунків зірки 1+1

Відома українська телеведуча Неля Шовкопляс дала ексклюзивний коментар на рахунок свого особистого життя, і розповіла, що приховувала від глядачів за своєю широкою посмішкою.

“Ходить наліво”: 59-річний Олег Скрипка вразив зізнанням про зради дружини у шлюбі та назвав причину

Знаменитий український музикант та мультиінструменталіст Олег Скрипка дав ексклюзивний коментар на рахунок невірності у шлюбі та вразив зізнанням.

“Якщо для неї це важливо, то хоч завтра розпишемося”: син Наталії Сумської вперше розповів про свою дружину

Відомий український актор В'ячеслав Хостікоєв розкрив особистість своєї дружини. Виявляється, чоловік понад 7 років живе з обраницею без штампа у паспорті.

Після провалу у прямому ефірі Людмила Барбір показала, на що змушена йти заради роботи в “Сніданку з 1+1”

Відома українська телеведуча Людмила Барбір показала, як проходять її робочі будні. Зірка кожного дня має виходити до прямого ефіру, а тому її графік дещо відрізняється.

“Може призвести до онкології”: зірка МастерШеф Тетяна Літвінова вперше розповіла, що видалила пухлину

Відомий український кулінар Тетяна Літвінова давно не з'являється на телебаченні, але тим не менш дуже популярна в мережі. Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв'ю.

Особисте життя Андрія Данилка: що відомо про “таємних” дружин артиста та чутки про службові романи

Шанувальників відомого артиста Андрія Данилко цікавить не тільки творчість, але і його особисте життя. Яке співак тримає за сімома замками.