Куди зникла Яна Клочкова, яка була гордістю України, а зараз сидить у “ВКонтакте”: остаточно пробила дно

Яна прославилась тим, що вона  чотириразова олімпійська чемпіонка, а також найтитулованіша спортсменка України в історії Олімпійських ігор. Вона встановила 50 рекордів України. Однак у січні 2008 року Клочкова заявила про відхід з великого спорту. Та з того самого часу все ще ніхто не зміг побити рекорди Яни. І це не дивно, бо дівчина дійсно задала високу планку.

Яга Клочкова

Клочко завжди ставили у приклад іншим спортсменам, вона сама своїми силами досягла успіху у кар’єрі й стала публічною. Проте це частина її роботи й не більше. Насправді життя спортсменів не менш цікаве людям, ніж життя акторів, співаків та інших знаменитостей.

Саме тому й життя Яни стало цікавити українців. Відомо, що Яна народилась у Сімферополі. В українському Криму дівчина росла і починала свою кар’єру. за часів української влади в Криму все було добре і цей регіон був одним з найпопулярніших для літнього відпочинку. Але у 2014 році його окупували російські загарбники та зробили з квітучого регіону діру.

Проте там залишилося багато українців, але й приїхало багато росіян, які відчувають себе як вдома, навіть не підозрюючи того, що незабаром їхнє чудове життя закінчиться і Крим для них зачинить свої двері назавжди.

Натомість Яна Клочкова повернулася з України в окупований Крим. Ба більше, спортсменка підтримує агресію росії, яку вони спрямовують проти її ж рідного народу. Це просто не вкладається у голові, але це її вибір.

Де нині Яна Клочкова

Крім того, за останній рік Яна жодного слова не сказала про війну в Україні і зникла з інформаційного простору. Але зареєструвалася у російській соцмережі “ВКонтакте” і не соромиться дізнаватися новини звідти.

Популярне зараз

Схожі новини