Куди подівся чоловік, який став коханням усього життя Наталії Могилевської: знайшов собі молоду та сімейну

В особистому житті Наталії Могилевської сталася не одна драма, однак історія її кохання з бізнесменом Єгором Долініним зачепила фанатів до глибини душі.

Після однорічного шлюбу з Дмитром Чалим Наталія Могилевська так і не вийшла заміж. Розлучення сталося 20 років тому, але з тих пір співачка жодного разу не стала дружиною. Натомість доля їй подарувала шалене кохання, яке надихнуло її на створення культових композицій, а також назавжди залишилося у пам’яті шанувальників. Мова йде про роман з Єгором Долініним.

Наталія Могилевська розповіла про свої стосунки з колишнім обранцем Єгором Долініним

Наталія Могилевська розповіла про свої стосунки з колишнім обранцем Єгором Долініним

Пара прожила разом 5 років. На той момент бізнесмен виховував трьох дочок від попередніх стосунків. Артистка взяла на себе роль мачухи і тоді ж вперше заговорила про бажання стати матір’ю. Хоча почуття були потужними, кризи у взаєминах також ставалися доволі відчутні.

Через свою захопленість творчою кар’єрою Наталія ледь не втратила кохану людину, але змогла завоювати його довіру. Тим не менш, надовго цього рішення не вистачило і згодом преса почала помічати, що Наталія та Єгор не разом.

Незабаром підприємець так і знайшов жінку, яка відповідала його вимогам, адже Єгор мріяв побачити в Наталії більше уваги та фокусу на сім’ї. У руки до журналістів потрапили кадри, на яких бізнесмен одружується з молодою та нікому не відомою красунею.

Наталія Могилевська розповіла про свої стосунки з колишнім обранцем Єгором Долініним. Кадр з весілля бізнесмена

Згодом в інформаційному просторі з’являлися чутки, що нова обраниця бізнесмена дуже м’яка та чутлива людина з добрим серцем. А от Наталії Могилевській приписували ревнощі.

Наталія Могилевська та Єгор Долінін
Наталія Могилевська розповіла про свої стосунки з колишнім обранцем Долініним

Через це співачка була вимушена зробити публічне спростування, в якому вона заявила, що не дивлячись на безмежну повагу до колишнього, їхня історія завершилася, про ревнощі мова не йде і в цілому вона його особистим життям не цікавиться. Далеко не всі шанувальники повірили у це зізнання, і тим не менш дороги колишніх закоханих розійшлися назавжди і більше не перетиналися.

Схожі статті

Що відомо про таємничого чоловіка Нелі Шовкопляс – розкрито неприємні деталі любовних стосунків зірки 1+1

Відома українська телеведуча Неля Шовкопляс дала ексклюзивний коментар на рахунок свого особистого життя, і розповіла, що приховувала від глядачів за своєю широкою посмішкою.

“Ходить наліво”: 59-річний Олег Скрипка вразив зізнанням про зради дружини у шлюбі та назвав причину

Знаменитий український музикант та мультиінструменталіст Олег Скрипка дав ексклюзивний коментар на рахунок невірності у шлюбі та вразив зізнанням.

“Якщо для неї це важливо, то хоч завтра розпишемося”: син Наталії Сумської вперше розповів про свою дружину

Відомий український актор В'ячеслав Хостікоєв розкрив особистість своєї дружини. Виявляється, чоловік понад 7 років живе з обраницею без штампа у паспорті.

Після провалу у прямому ефірі Людмила Барбір показала, на що змушена йти заради роботи в “Сніданку з 1+1”

Відома українська телеведуча Людмила Барбір показала, як проходять її робочі будні. Зірка кожного дня має виходити до прямого ефіру, а тому її графік дещо відрізняється.

“Може призвести до онкології”: зірка МастерШеф Тетяна Літвінова вперше розповіла, що видалила пухлину

Відомий український кулінар Тетяна Літвінова давно не з'являється на телебаченні, але тим не менш дуже популярна в мережі. Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв'ю.

Особисте життя Андрія Данилка: що відомо про “таємних” дружин артиста та чутки про службові романи

Шанувальників відомого артиста Андрія Данилко цікавить не тільки творчість, але і його особисте життя. Яке співак тримає за сімома замками.