Переможець “МастерШеф” Олександр Цвігун розповів, як склалося його життя: з руки годував Мартиновську устрицею

Олександр Цвігун став один з найцікавіших та наймолодших переможців за всю багаторічну та цікаву історію кулінарного й легендарного проєкту "МастерШеф".

Спочатку хлопець прийшов доводили свій гарний рівень на довгий сезон професіоналів. Адже попри його зовсім юний вік хлопець іде мав великий багаж досвіду та знань. Для Цвігуна на першому місці завжди був саморозвиток, він постійно читав якусь професійну літературу, намагався щось нове спробувати приготувати та вигадали, і це йому вдавалося.

МастерШеф. Битва сезонів учасники: Олександр Цвігун
Олександр Цвігун

Сашко був доволі закритим, оскільки він багато навчався. Хоча на проєкті він знайшов для себе однодумців і показав, як круто працюють його нестандартні ідеї. Саме тому до нього тягнулися інші учасники, вони хотіли з ним бути в одній команді, яка майже завжди отримувала перемогу.

Саша ніколи не здавався, він завжди чітко йшов туди, де, на його думку було чому навчитися. І він навіть завоював повагу суддів Ектора Хіменеса-Браво, Володимира Ярославського та Ольгу Мартиновську. Вони завжди дивувалися звідки у Сашка такий ентузіазм і наснага до нових знань.

Цвігун дів рази потрапляв у фінал. Щоправда, один раз він отримав поразку, проте зміг погодувати Олю Мартиновську з рук. Це було дуже цікаво, адже судді мали їсти із заплющеними очима, тому Саша вирішив, що їх потрібно годувати, але на цю авантюру погодилась лише Оля і скуштувала з його рук устрицю.

Цвігун годує Мартиновську
Цвігун годує Мартиновську

Та коли Цвігун прийшов на Битву сезонів, цей випадок ніхто не забув. І сама ж Мартиновська часто його пригадувала, бо це була справжня історична подія на шоу та у житті судді. Але в новому сезоні Сашко вже виріс, став більш серйозним та уважним, розкрив свої нові кулінарні таланти. Але все одно літав у власних думках та рецептах.

Схожі статті

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.

Колишня дружина Володимира Остапчука розповіла про нового чоловіка в її житті: “Дуже милий моєму серцю”

Колишня дружина знаменитого українського телеведучого Володимир Остапчука Христина Горняк розповіла про нового чоловіка у своєму житті. Усі деталі в статті.

Старший на 10 років: з’явилося фото нового “покровителя” Мішель Андраде, якого вона ретельно приховує

Скандальний блогер розкрив головну таємницю колишньої підопічної Потапа співачки з бельгійським корінням - Мішель Андраде. Вона старанно приховувала це. Деталі нового роману артистки.