Володимир Зеленський розповів, чому його портрети не мають висіти у кабінетах державних установ: “Не хочу”

Президент – це головна людина в кожній країні. Його за замовчуванням поважають та прислухаються до його слів, порад і наказів. Адже його рішення є доленосними для цілого народу.

За свої 32 роки Незалежності країна змінила 5-х президентів. І зараз на цій посаді 6-й і найкращий президент за всю історію України – Володимир Зеленський. Він наймолодший серед усіх і саме тому краще відчуває куди треба рухатися, аби розвивати країну, а не закопувати її під бажання інших країн. Саме з Володимиром наша країна видохнула і стала насправді прогресивною.

Зеленський отримав Оскар
Зеленський отримав Оскар

А зараз у нашій країні триває повномасштабна війна, яка не налякала Зеленського і він проявив себе справжнім лідером у всьому світі. Адже далеко не кожен президент буде настільки відважно боротися за країну, за народ, за свободу, за розвиток, за наше з вами майбутнє. Це дорогого коштує насправді.

Володимир обирає перш за все нормальні стосунки з людьми і людяність у нього в пріоритеті. Саме тому до нього тягнуться, з ним хочуть мати справу та підтримувати. Адже так гарно триматися, коли у нього просто шалений графік та ще й стаються непередбачувані події – це важко, дуже. Але наш Володимир тримається і тримає нас всіх у тонусі життя.

Президентство Володимира не схоже ні на чиєсь з його попередників. Оскільки він має геть інші цінності. Для нього важливо давати людям свободу і залишатися людиною поряд з людьми. Тому свою команду він обирав дуже ретельно.

А також йому не потрібна слава. Пан Зеленський навіть не вважає за потрібним, щоб його портрети вішали у всіх кабінетах державних служб, як це було заведено ще за часів СРСР.  Нині у нас нові часи і нові цінності.

“Я дуже хочу, щоб у ваших кабінетах не було моїх зображень. Повісьте туди фотографії своїх дітей і перед кожним рішенням дивіться їм в очі” – сказав президент.

Отже, позиція Зеленського цілком аргументована і доволі смілива, адже дивлячись в очі дітей, злочини коїти точно не захоче ніхто.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?