Позитив вперше зізнався, чому зіпсувалися його стосунки з Потапом: між давніми друзями стала кохана жінка

Олексій Завгородній, який виступає під псевдонімом Позитив, вперше прокоментував свої стосунки з Потапом та охолодження у взаєминах. Що сталося?

Після початку повномасштабної війни стосунки Потапа та його колишнього підопічного Позитива помітно охололи. Це було видно неозброєним оком, і чим далі тривала їхня розлука, тим сильніше вони віддалялися. Врешті-решт, співак розірвав контракт з продюсером, а також дав ексклюзивне інтерв’ю, в якому натякнув на несхвалення втечі Олексія.

Позитив вперше зізнався, чому зіпсувалися його стосунки з Потапом

Позитив розповів, про нинішню дружбу з Потапом – втрачає Каменських та друга
Позитив вперше зізнався, чому зіпсувалися його стосунки з Потапом

Від аудиторії не приховався той факт, що стосунки Завгороднього та Потапенка навіть близько не такі, як були раніше. І нещодавно Позитив дав можливість користувачам подивитися на цю ситуацію з іншої сторони та пояснив, що сталося насправді. Виявляється, причиною стала його колишня дружина Анна Андрійчук.

Останні декілька років Настя Каменських постійно робила публікації на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, на яких регулярно світилася Анна. Складалося враження, що дівчина взагалі не покидає маєтку пари, і як з’ясувалося пізніше, так і було: після розставання зі своїм чоловіком, вона буквально поселилася в будинку своєї зіркової подруги. Настя Каменських розповідала, що вирішила забрати найближчу подругу до себе, так як вона дуже важко переживала розлучення, що насувалося. Звичайно, для Позитива це була також зовсім нелегка ситуація.

“Я не працюю з ним (Потапом). Ми просто бачимося. На початку він займався Надею, потім – Настею, потім – собою. Я був сам по собі. Я думаю, що на багато чого вплинуло, наприклад, моє розставання з Анею, з жінкою, бо вона найкраща подружка Насті. Ну ніхто про це не казав, що там і як, але я думаю, що десь внутрішньо воно є таке”, – зізнався виконавець в одному зі своїх останніх інтерв’ю.

При цьому чоловік запевнив, що стосунків зі своєю колишньою дружиною не підтримує, але не через ворожнечу, а через неспроможність морально витримати такий тиск. Мовляв, їм набагато легше пережити це у розлуці. Анна також не робить жодних спроб зв’язатися з колишнім чоловіком.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.