“Не відпускає навіть на зйомки”: Григорій Решетнік зізнався, яким насправді став його шлюб з дружиною

Відомий український телеведучий Григорій Решетник здивував мережу зізнанням про свій шлюб, в якому в нього народилося троє дітей. Усі деталі в статті.

Григорій Решетник є одним з найуспішніших українських телеведучих протягом 10 років. Чоловік не зраджує своїй співпраці з СТБ і здебільшого бере проєкти саме на цьому телеканалі, розбавляючи їх корпоративами.

Зірка навіть не приховує той факт, що намагається якомога більше заробляти, адже, як відомо, на нього чекає кохана дружина і аж троє маленьких дітей. За короткий проміжок часу він став багатодітним. Благовірна ж зірки заробляє гроші через соціальні мережі. Христина за декілька років змогла популяризувати свій блог і зараз активно ділиться своїм життям в Instagram.

Григорій Решетнік зізнався, яким насправді став його шлюб з дружиною Христиною

Дружина Григорія Решетника відповіла на хейт підписників
Григорій Решетнік зізнався, яким насправді став його шлюб з дружиною Христиною

Обидва є активними користувачами і абсолютно весь матеріал, який не потрапляє на телебачення, публікують для шанувальників в мережі. Наприклад, нещодавно Григорій показав, як його дружина відвідує його на зйомках. Кадри були зроблені у гримерці. Проте заявив, що дружина не відпускає його одного на роботу.

“Знаєте, хто в мене сьогодні в гостях програмі? Та дам! Ніхто мене не відпускає навіть на зйомки на роботу”

Але Христина одразу ж виправила свого чоловіка та заявила, що її запросили на шоу редактори, а от її чоловік на дане рішення ніяк не повпливав. Григорій Решетнік зробив вигляд доволі смиренний, заявивши, що нехай буде так.

Нагадуємо, що останнім часом родина неодноразово потрапляла у скандали. Здебільшого вони були пов’язані з виїздом Григорія за кордон. Спочатку зірка засвітився в Італії, куди вивіз свою родину. Христина разом з дітьми пробула там більше місяця.

Пізніше Решетнік ще раз виїжджав, що неабияк спантеличило користувачів. Христина кожного разу стає на захист свого чоловіка, а також нагадує про те, що він має повне право виїжджати, так як є багатодітним. Окрім того після 24 лютого він перебував в Україні більше року, брав участь в інформаційній боротьбі та не нікуди не тікав.

Схожі статті

Що відомо про таємничого чоловіка Нелі Шовкопляс – розкрито неприємні деталі любовних стосунків зірки 1+1

Відома українська телеведуча Неля Шовкопляс дала ексклюзивний коментар на рахунок свого особистого життя, і розповіла, що приховувала від глядачів за своєю широкою посмішкою.

“Ходить наліво”: 59-річний Олег Скрипка вразив зізнанням про зради дружини у шлюбі та назвав причину

Знаменитий український музикант та мультиінструменталіст Олег Скрипка дав ексклюзивний коментар на рахунок невірності у шлюбі та вразив зізнанням.

“Якщо для неї це важливо, то хоч завтра розпишемося”: син Наталії Сумської вперше розповів про свою дружину

Відомий український актор В'ячеслав Хостікоєв розкрив особистість своєї дружини. Виявляється, чоловік понад 7 років живе з обраницею без штампа у паспорті.

Після провалу у прямому ефірі Людмила Барбір показала, на що змушена йти заради роботи в “Сніданку з 1+1”

Відома українська телеведуча Людмила Барбір показала, як проходять її робочі будні. Зірка кожного дня має виходити до прямого ефіру, а тому її графік дещо відрізняється.

“Може призвести до онкології”: зірка МастерШеф Тетяна Літвінова вперше розповіла, що видалила пухлину

Відомий український кулінар Тетяна Літвінова давно не з'являється на телебаченні, але тим не менш дуже популярна в мережі. Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв'ю.

Особисте життя Андрія Данилка: що відомо про “таємних” дружин артиста та чутки про службові романи

Шанувальників відомого артиста Андрія Данилко цікавить не тільки творчість, але і його особисте життя. Яке співак тримає за сімома замками.