Настя знову XXL: Настя Каменських вразила кардинальними змінами у зовнішності – шанувальники не впізнають

Новий образ Насті Каменських спричинив шквал негативних коментарів серед українців. Щодня їх стає більше. Хочете знати, як відреагувала співачка?

У 2023 році українська співачка Настя Каменських вирішила виконати свою заповітну мрію і знову вирушила підкорювати світовий шоу-бізнес. Відомо, ще до війни вони разом із колишнім чоловіком продюсером Потапом намагалися прорватися на латиноамериканський музичний ринок та почали працювати над новим репертуаром, проте у 2022 році проект довелося призупинити. Проте за рік виконавиця відновила роботу над іспаномовним альбомом, а днями представила новий кліп на трек “MOLOKO”, який спричинив бурхливу реакцію в Мережі.

У кадрі нового клипу Настя з’явилася у дуже незвичайному та зухвалому образі. На ній була вузька спідниця зі штучної шкіри та корсет зі стразами, що імітує жіночий бюст. На голові була перука зі стрижкою каре, а на обличчі яскравий макіяж. Реакція не змусила на себе довго чекати. Дісталося не тільки іспаномовному треку, а й новому образу та зовнішності Каменських.

Новий стиль Насті Каменських жорстко розкритикували у Мережі
Новий стиль Насті Каменських жорстко розкритикували у Мережі

“Іспанський стид. Пісня з розряду трава-мурава по коліна рукава. жодного сенсу”, “Гірше пісні та кліпу я не бачив”, “Соромно”, “Дуже сумно дивитися таке (була кращої думки про неї”, “Настя знову XXXL”, “Настя вже не та… Пісня відстій, та і взагалі що потрапило”, “Це просто кошмар. Чого ж ви до такого дурного спустилась”, – писали обурені українські шанувальники артистки.

Проте знайшлися й ті, хто підтримав Каменських. У коментарях зазначили, що пісня орієнтована виключно на латиноамериканську публіку, тому її не потрібно оцінювати надто суворо. Дехто навіть пророкував співачці головну музичну премію року.

“А потім, коли вона отримає Grammy, вони будуть писати, то це наша україночка”, – зазначили справжні шанувальники зірки.

А що ви скажете з цього приводу?

Схожі статті