Середа, 3 Березня, 2021

В Англії треба заплатити, щоб потрапити до в’язниці

У в'язниці Шептон Маллет майже за 2 тис. гривень відвідувачам нададуть власну камеру і нагодують кашею, а за бажання навіть "покажуть" привида.

У Великобританії туристам і всім бажаючим пропонують оригінальну розвагу. Так, за 49 фунтів стерлінгів (це приблизно 1800 гривень) можна побути один день в’язнем найстарішої англійської тюрми Шептон Маллет в графстві Сомерсет, переночувати в одиночній камері і отримати вівсянку на сніданок. Таким чином, відчайдухи зможуть повністю зануритися в життя ув’язнених.

Одна із найвідоміших в’язниць у Великобританії, в якій відбували покарання найхахливіші злочинці, тепер приймає туристів, пише The Sun.

Шептон Маллет

Шептон Маллет

Цікаво, що квитки на екстремальну екскурсію по в’язниці вже розпродані до лютого 2021 року, але на березень і квітень ще можна придбати.

Легенди розповідають, що у в’язниці проживає привид Білої леді, жінки в білому, яка вбила свого коханця і була засуджена до смертної кари. Зранку перед стратою жінку знайшли мертвою у камері. Співробітники тюрми відмовлялися працювати у тому крилі, де вона нібито з’являлася, адже відчували там крижаний вітер і запах парфумів.

Тож для відвідувачів, які цікавляться привидами, організовують також екскурсію територією в’язниці з 21 години до 3 ночі.

Нагадаємо, що Шептон Маллет почала працювати ще у 1626 році, в ній проводили численні страти. Останнє повішення тут провели в 1945 році. Під час Другої світової війни тюрму використовували як британські, так і американські військові. З 1943 по 1945 рік в ній було страчено 18 американських солдатів.

З 2013 році заклад перестав бути тюрмою і отримав статус туристичної визначної пам’ятки.

 

Поділіться статтею

Ольга Фреймут

Чому Ольга Фреймут виховує старшу дочку Злату одна та куди подівся її батько-британець

Оля Фреймут добилася слави та визначної кар'єри. Материнство їй також під силу. Про це свідчить хоча б те, що вона сама виховала свою старшу доньку.

Популярне

Останні новини