Можливо не помер: новину про смерть Володимира Жириновського спростували, але шансів на одужання мало

Новина про смерть Володимира Жириновського виявилася вельми суперечливою. Деякі російські політики стверджують, що насправді лідер ЛДПР не помер.

Вранці 25 березня стало відомо, що лідер фракції ЛДПР Володимир Жириновський помер. Однак, деякі російські політики стверджують, що інформація є хибною. Родина політика досі мовчить.

Новину про смерть Володимира Жириновського спростували

Помер Володимир Жириновський
Новину про смерть Володимира Жириновського спростували

Ще вранці Пронюшкін заявив про смерть Жириновського у своєму телеграм-каналі, але пізніше вилучив пост і вибачився за публікацію.

Спікер Держдуми В’ячеслав Володін спростував інформацію про смерть лідера ЛДПР та закликав побажати Жириновському одужання.

“Всіх, хто переймається здоров’ям Володимира Вольфовича Жириновського, хочу заспокоїти. Він живий. Стан його справді тяжкий. Сьогодні йому зробили КТ. Ми за нього переживаємо, лікарі виборюють його. Він сам великий молодець”, – стверджує Володін.

Спікер також порадив Пронюшкіну скласти повноваження. Стан Жириновського оцінюється як стабільний, лікарі продовжують надавати всю можливу медичну допомогу, повідомили у прес-службі МОЗ РФ. Варто відмітити, що і представник офісу президента російської федерації володимира путіна Пєсков заявив про те, що Жириновський живий, а інформація про його смерть — це серйозний злочин. Однак не варто забувати про те, що російська влада часто приховує певну інформацію, щоб не вона не працювала проти них. Смерть відомого політика — вельми невигідний для них інцидент.

Нагадуємо, що 2 лютого Жириновського госпіталізували з ковідом до Центральної клінічної лікарні Управління справами президента (ЦКЛ) у Москві. 11 березня стало відомо, що політика вивели зі стану медикаментозного сну, в якому він був для підтримки організму.

Схожі статті

У короля Великобританії Чарльза III діагностували рак: подробиці з Букінгемського палацу

Декілька годин тому Букінгемський палац шокував заявою про стан здоров'я Монарха. У 75-річного короля Великобританії Чарльза ІІІ діагностували рак. Чому вирішили розкрити діагноз Монарха?

Скільки коштує хліб в різних країнах: по 25 гривень в Україні, по 6 доларів в Америці та по 5 злотих в Польщі

Хліб – завжди був головною стравою всюди, по всьому світу. Не дарма кажуть, "Хліб – усьому голова". І це дійсно так, бо це універсальний продукт, який можна їсти з будь-чим і залишитися ситим надовго.

Як навчалися діти під час Другої світової війни та якою була українська школа: спогади дітей війни

Часи Другої світової війни були складними для всього радянського простору, адже загарбники не шкодували нікого. Це було справжнє випробування для багатьох народів

Аліна Кабаєва знову вагітна, але батько поповненню не радий: що відомо про таємних дітей російського диктатора

За повідомленнями британських ЗМІ, російська гімнастка Аліна Кабаєва, якій приписують любовні стосунки з президентом рф путіним, знову вагітна.

Матір Гаррі Поттера Джоан Роулінг відповіла путіну, який намагався її “підкупити”: назвала президента росії вбивцею

Всесвітньо відома авторка серії романів "Harry Potter" Джоан Роулінг публічно відповіла Володимиру путіну та звинуватила його в убивствах.

Помер Володимир Жириновський: через що головний прихильник “спецоперації” рф пішов на той світ

Помер Володимир Жириновський — відомий російський політик та лідер фракції ЛДПР, який мріяв захопити Україну та всю Європу. Він пішов на той світ 25 березня.