Вона потрапила у книгу рекордів Гіннеса: історія оптимістичної печери, яку не розповідав Нікіта Добринін

Іноді, ми навіть не підозрюємо чого не знаємо про світ загалом та про місця, де ми живемо. Це ж стосується й України, в якій ми мало чого змогли розвідати, адже постійно шукаємо краєвиди за кордоном.

Є доволі цікаві місця на території України, які потрапили у знамениту книгу рекордів Гіннеса. Але сьогодні ми поговоримо лише про одну, але дуже загадкову і не до кінця досліджену локацію у Тернопільській області.

Оптимістична печера – це справжня скарбниця, яка приховує загадки минулого. Тисячі туристів виходять із зони комфорту, щоб побачити підземні лабіринти на власні очі. Які, до того ж нескінченні. Адже повна територія і шлях оптимістичної печери ще не виявлено. Саме це і є однією з її особливостей. Це найдовша гіпсова печера на планеті, і друга після Мамонтової у США за величиною печера.

Історія назви

Оптимістична печера

Походження назви даної печери є доволі цікавим, його можна назвати “Іронією долі”. Річ в тому, що колеги першовідкривачів цього місця до останнього не вірили у їхній успіх, іронічно називаючи їх оптимістами. Але коли всі зусилля мали успіх, вони були неймовірно здивовані. Відома на цей час довжина печери – понад 210 кілометрів, але з кожною новою експедицією вченим вдається відкривати нові проходи. Саме тому визначити розмір печери неможливо.

Її містичні зали і коридори немов відкривають портал в інший світ і дарують незабутні відчуття. А от на вигляд Оптимістична печера це – складний за будовою горизонтальний площинний лабіринт гротів, ходів та галерей різної форми та розміру, закладений у 20-метровому шарі темно-бурого та жовтувато-сірого гіпсу. А навколо неї неймовірно красива вода.

Дорога

Оптимістична печера в Україні

Необхідно дістатися до невеликого села Королівка, що на Тернопільщині. Необхідно знайти будинок із великою вивіскою “Печера Оптимістична” і там записатися на екскурсію.

Отже, через постійні зміни у розмірах та у цікавій історії відкриття цього міста львівськими вченими, вона й отримала відзнаку в книзі рекордів Гіннеса. А ми маємо пишатися тим, що маємо відношення до такої неймовірної країни, як Україна.

Схожі статті

Ідеальний відпочинок на Черкащині, про який досі мовчить Андрій Бєдняков: чим унікальний Буцький каньйон?

Україна – це країна сюрпризів та справжніх природних скарбів. Вона має в собі стільки незвіданих вершин, озер, гір, морів та краєвидів, що навіть страшно уявити. І з кожним роком велич та краса України росте.

Українська Венеція – це реальність: місто Вилкове, яке перенесе вас у Європу – Антон Птушкін ще не був там

Україна ніколи не припинить дивувати своїми краєвидами і таємницями. напевно й життя не вистачить, аби об'їздити всі місця та локації, якими багата наша країна. І це насправді диво якесь.

Містичне озеро з привидами, яке перенесе вас у таємний світ: Дмитро Комаров про це не розповідав

Україна давно славиться своїми цікавими місцями, вони бувають гарні, загадкові, такі, від яких можна затамувати подих і навпаки дуже спокійними та незвіданими. В цьому й є особливість нашої країни – вона унікальна.

Місце, яке переносить в іншу реальність України: в чому магія Синевиру, про яку не розповідала Леся Нікітюк

Україна з давніх давен славиться своїми неймовірними краєвидами та родючістю. Саме через це на території нашої країни було стільки війн, і одна з них досі триває, на жаль.

Місце сили та енергії в серці України: краєвиди Бакоти, про які не розповідала Настя Коротка

Україна дуже багата на неймовірно красиві краєвиди та дуже таємні місця для відпочинку, про які взагалі ніхто не чув. Але це й не дивно, адже ми ніколи не вивчали історію рідного краю.

Український Ніагарський водоспад – це реальність: історія водоспаду Бурбун, яку не розповідав Антон Птушкін

Україна – це неймовірна країна, яка вміщує в собі все: чудовий народ, нереальні краєвиди, високий рівень виробництва в усіх сферах життя, гарно розвинену медицину, індустрію краси та багато чого іншого.

Реальна мрія українських Барбі: історія рожевого озера, яку не розповідав навіть Андрій Бєдняков

Наша Україна – це країна, яка славиться неймовірною родючістю, але все це не закінчується на соняшниках, вугіллі, овочах, фруктах та різних простих і речей, що необхідні нам для виживання та для експорту в інші країни світу. А ще й неймовірними красотами.

Українська пустеля – це реальність: історія Олешківських пісків, яку не розповідав навіть Дмитро Комаров

Україна – це неймовірна красива країна, яка має неймовірну кількість локацій та місць, від яких перехоплює подих. Але, на жаль, ми мало що знаємо про них. А насправді, відпочити в рідній країні можна не гірше, ніж за кордоном.

Привіт з далеких 90-х: як у Верховній Раді з’явився прапор з дня ухвалення Незалежності України?

Вчора, 23.08.2023 року Україна відсвяткувала 32 роки своєї Незалежності. Це знакова подія, оскільки попри присутність російських загарбників на нашій землі, ми залишаємося незалежними і вільними, адже ця риса тече в наших жилах.