Місце сили та енергії в серці України: краєвиди Бакоти, про які не розповідала Настя Коротка

Україна дуже багата на неймовірно красиві краєвиди та дуже таємні місця для відпочинку, про які взагалі ніхто не чув. Але це й не дивно, адже ми ніколи не вивчали історію рідного краю.

Насправді кожна країна фантастична по-своєму. У нас є те, чого не знайдеш, наприклад у Франції чи Нової Зеландії. І нам так само заздрять за кордоном, коли бачать наші краєвиди, від яких може перехопити подих. Однією з таких чаруючих локацій є Бакота.

Бакота та її краєвиди 

Бакота – це невелике село, яке розташоване у Хмельницькій області. Багато років тому, воно було затоплено під час будівництва Дністровської ГЕС. На його місці тепер неймовірно красива Бакотська затока, про яку і за кордоном йде багато розмов.

Історія

Про походження назви існує дві цікаві легенди. Перша з них пов’язує її з румунським словом “бокота”, що перекладається як “частина”. Друга, значно красивіша. Ця версія говорить про те, що в перекладі з давньоруської мови назва означає “бажане, прекрасне місто”. І якщо подивитися на краєвиди Бакоти, то другий варіант просто ідеально вписується у її історію.

Туристів місце приваблює фантастичними краєвидами, кількома пляжами та, звичайно, залишками скельного монастиря. Поїздка в Бакоту – це можливість пірнути у минуле своєї країни. У Бакоті збереглося аж три джерела з цілющою водою. Тобто тут люди можуть не лише насолодитися місцевими краєвидами, від яких подих перехоплює, а ще й поправити своє здоров’я завдяки цілющій воді та чистому повітрю.

Бакотські краєвиди 

Історія цього місця трагічна, ц навіть у нинішніх реаліях нагадує нещодавню ситуацію з Каховською ГАЕС. Але у Бакоті все надалі склалося чудово, тож і Нову Каховку та інші міста під водою повинна очікувати така ж чарівна доля і слав на весь світ у гарному ключі. Тож, наша країна продовжує розвиватися в різних напрямках. І туризм не виколчення.

Схожі статті

Ідеальний відпочинок на Черкащині, про який досі мовчить Андрій Бєдняков: чим унікальний Буцький каньйон?

Україна – це країна сюрпризів та справжніх природних скарбів. Вона має в собі стільки незвіданих вершин, озер, гір, морів та краєвидів, що навіть страшно уявити. І з кожним роком велич та краса України росте.

Українська Венеція – це реальність: місто Вилкове, яке перенесе вас у Європу – Антон Птушкін ще не був там

Україна ніколи не припинить дивувати своїми краєвидами і таємницями. напевно й життя не вистачить, аби об'їздити всі місця та локації, якими багата наша країна. І це насправді диво якесь.

Містичне озеро з привидами, яке перенесе вас у таємний світ: Дмитро Комаров про це не розповідав

Україна давно славиться своїми цікавими місцями, вони бувають гарні, загадкові, такі, від яких можна затамувати подих і навпаки дуже спокійними та незвіданими. В цьому й є особливість нашої країни – вона унікальна.

Місце, яке переносить в іншу реальність України: в чому магія Синевиру, про яку не розповідала Леся Нікітюк

Україна з давніх давен славиться своїми неймовірними краєвидами та родючістю. Саме через це на території нашої країни було стільки війн, і одна з них досі триває, на жаль.

Вона потрапила у книгу рекордів Гіннеса: історія оптимістичної печери, яку не розповідав Нікіта Добринін

Іноді, ми навіть не підозрюємо чого не знаємо про світ загалом та про місця, де ми живемо. Це ж стосується й України, в якій ми мало чого змогли розвідати, адже постійно шукаємо краєвиди за кордоном.

Український Ніагарський водоспад – це реальність: історія водоспаду Бурбун, яку не розповідав Антон Птушкін

Україна – це неймовірна країна, яка вміщує в собі все: чудовий народ, нереальні краєвиди, високий рівень виробництва в усіх сферах життя, гарно розвинену медицину, індустрію краси та багато чого іншого.

Реальна мрія українських Барбі: історія рожевого озера, яку не розповідав навіть Андрій Бєдняков

Наша Україна – це країна, яка славиться неймовірною родючістю, але все це не закінчується на соняшниках, вугіллі, овочах, фруктах та різних простих і речей, що необхідні нам для виживання та для експорту в інші країни світу. А ще й неймовірними красотами.

Українська пустеля – це реальність: історія Олешківських пісків, яку не розповідав навіть Дмитро Комаров

Україна – це неймовірна красива країна, яка має неймовірну кількість локацій та місць, від яких перехоплює подих. Але, на жаль, ми мало що знаємо про них. А насправді, відпочити в рідній країні можна не гірше, ніж за кордоном.

Привіт з далеких 90-х: як у Верховній Раді з’явився прапор з дня ухвалення Незалежності України?

Вчора, 23.08.2023 року Україна відсвяткувала 32 роки своєї Незалежності. Це знакова подія, оскільки попри присутність російських загарбників на нашій землі, ми залишаємося незалежними і вільними, адже ця риса тече в наших жилах.