Середа, 3 Березня, 2021

Запаморочення та головокружіння: лікарі розповіли про можливі причини

Якщо людина здорова і не має жодних відхилень, то запаморочення трапляються рідко і зазвичай мають природні причини. Але якщо головокружіння відвідують досить часто, варто задуматися про візит до лікаря, адже це може бути сигналом про серйозні порушення.

Розповідаємо, які природні причини цього неприємного симптому можуть бути, а також, які тривожні сигнали подає нам організм через запаморочення.  

Природні причини запаморочення  

Дуже різке і швидке переміщення. Зазвичай ми втрачаємо відчуття рівноваги при різких поворотах чи нахилах або при прискореному бігу та ходьбі. Це може викликати цілком природне запаморочення.  

Надмірні стреси. Якщо людина перебуває у стресовій ситуації, відбувається викид адреналіну в кров. Через це підвищується тиск і починає паморочитись голова. 

Голод. До запаморочення можуть призвести великі перерви між прийомами їжі, неповноцінне харчування або невеликі перекуси протягом дня.  

Ще одна причина запаморочення — шкідливі звички, наприклад, куріння або спиртне. Після їх вживання може закрутитись голова, адже вони містять шкідливі речовини, що впливають на стан судин головного мозку.  

Отже, якщо запаморочення приносять дискомфорт у ваше життя, краще відмовитись від вище перерахованих причин, які зазвичай його викликають.  

Причина запаморочення, які викликані порушеннями в організмі  

Запаморочення
Запаморочення

Захворювання вестибулярного апарату або вертиго. Це серйозне захворювання, яке на ряду із головокружінням викликає нудоту, появою холодного поту і різкі перепади тиску. 

Мігрень. Якщо людина відчуває шум у вухах, нудоту, ріжучу біль в голові, не може переносити занадто гучні звуки і яскравого світла — це основні симптоми хвороби.  

Ще одна причина запаморочення — отит. Це запальний процес у вусі, який проявляється не лише різким болем, але і запамороченням.  

Порушення слуху або зору. Через різні хвороби або ж вікові зміни у роботі слуху та зору можуть викликати втрату рівноваги і як наслідок — запаморочення.  

Остеохондроз. Головні симптоми цього захворювання — болі в спині, порушення рухливості шиї, та шум у вухах. Це у свою чергу викликає головокружіння.  

Для того, щоб встановити причину запаморочення та пройти лікування, варто звернутись до лікаря та обстежитись.  

Поділіться статтею

Катя Павлік та Віктор Павлік

Віктор Павлік покинув вагітну дружину та зачинив перед її носом двері: “Я цього не переживу”

Віктор Павлік залишив дружину у самотності та побіг розважатися у джакузі.
Григорій Чапкіс

Як виглядають та чим займаються дружини хореографа Григорія Чапкіса, який відсвяткував свої 91 іменини

Григорій Чапкіс - рідкісний серцеїд. Легендарний хореограф чотири рази був одруженим.

Оля Полякова привітала старшу доньку Марію з днем народження: артистка вміє підібрати вірні слова, коли хоче

Оля Полякова привітала доньку Марію з днем народження та показала, як вітають її члени родини та друзів
Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна не буде навчати доньку в Україні: чому родина відмовилася від престижної столичної школи

Маша Єфросиніна своїм талантом прославила Україну, от тільки тут не захотіла навчати власну доньку. Розбираємося чому.

Популярне

Останні новини