Неділя, 20 Червня, 2021

Запаморочення та головокружіння: лікарі розповіли про можливі причини

Якщо людина здорова і не має жодних відхилень, то запаморочення трапляються рідко і зазвичай мають природні причини. Але якщо головокружіння відвідують досить часто, варто задуматися про візит до лікаря, адже це може бути сигналом про серйозні порушення.

Розповідаємо, які природні причини цього неприємного симптому можуть бути, а також, які тривожні сигнали подає нам організм через запаморочення.  

Природні причини запаморочення  

Дуже різке і швидке переміщення. Зазвичай ми втрачаємо відчуття рівноваги при різких поворотах чи нахилах або при прискореному бігу та ходьбі. Це може викликати цілком природне запаморочення.  

Надмірні стреси. Якщо людина перебуває у стресовій ситуації, відбувається викид адреналіну в кров. Через це підвищується тиск і починає паморочитись голова. 

Голод. До запаморочення можуть призвести великі перерви між прийомами їжі, неповноцінне харчування або невеликі перекуси протягом дня.  

Ще одна причина запаморочення — шкідливі звички, наприклад, куріння або спиртне. Після їх вживання може закрутитись голова, адже вони містять шкідливі речовини, що впливають на стан судин головного мозку.  

Отже, якщо запаморочення приносять дискомфорт у ваше життя, краще відмовитись від вище перерахованих причин, які зазвичай його викликають.  

Причина запаморочення, які викликані порушеннями в організмі  

Запаморочення
Запаморочення

Захворювання вестибулярного апарату або вертиго. Це серйозне захворювання, яке на ряду із головокружінням викликає нудоту, появою холодного поту і різкі перепади тиску. 

Мігрень. Якщо людина відчуває шум у вухах, нудоту, ріжучу біль в голові, не може переносити занадто гучні звуки і яскравого світла — це основні симптоми хвороби.  

Ще одна причина запаморочення — отит. Це запальний процес у вусі, який проявляється не лише різким болем, але і запамороченням.  

Порушення слуху або зору. Через різні хвороби або ж вікові зміни у роботі слуху та зору можуть викликати втрату рівноваги і як наслідок — запаморочення.  

Остеохондроз. Головні симптоми цього захворювання — болі в спині, порушення рухливості шиї, та шум у вухах. Це у свою чергу викликає головокружіння.  

Для того, щоб встановити причину запаморочення та пройти лікування, варто звернутись до лікаря та обстежитись.  

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 20 червня 2021 року: затримки по роботі та вкрай невдалі придбання. Для всіх знаків зодіаку

У цей день можуть бути проблеми та затримки на роботі до яких треба відноситися серйозно.
Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

“Справа не в розчаруванні, а в реальності”. Які ж насправді стосунки у Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе?

Віра Брежнєва поділилася реаліями подружнього життя з Костянтином Меладзе.
Тіна Кароль і Дан Балан

Поп-діва Тіна Кароль зізналася, що мала почуття до Дана Балана: забулися і втратили субординацію

Тіна Кароль вразила казахських журналістів зізнанням про відносини з Даном Баланом.

Популярне

Останні новини