Врятувати маму: рідні хворих на COVID-19 змушені самостійно шукати для них кисень

З екранів линуть запевнення міністра охорони здоров'я Степанова про те, що ситуація з перебігом пандемії в Україні, й зокрема щодо лікування хворих на коронавірус, під контролем. Але реальні факти свідчать про інше.

У інформаційному випуску новин ВВСNewsУкраїна розповіли про дві історії, де родичі повинні були самостійно пошукати кисневі концентратори для своїх найближчих рідних.

Павло Морозов розповів, що його 74-річну маму збиралися виписувати тоді, коли дихати вона ще добре не могла – на її місце вже чекав інший хворий. Сина хворої попросили, щоб він сам забезпечив їй кисень.

На щастя, Павлові вдалося знайти волонтерів, які йому допомогли і так врятувати маму.

Бабусі Анастасії Сміхун 85 років. Онука розповіла, що родичка заразилася коронавірусом уже в лікарні, перебуваючи на лікуванні основної недуги. Але, щоб її лікувати від вірусу, родичам також поставили умову самостійно придбати для бабусі пристрій для дихання.

Тим часом, Степанов повідомив, що станом на 23 листопада в Україні понад 53 тисячі «ковідних» ліжок при заповненості 28 тисячами хворих. У той же час є статистика про забезпечення киснем лише 26 тисяч ліжок.

Користуючись звичайним математичним підрахунком, 2 тисячі хворих залишилися без постійної подачі кисню. Адже «ковідними» можна вважати тільки ті ліжка, які під’єднані до апаратів, що забезпечують подачу кисню, кажуть волонтери. Адже в лікарні потрапляють уже  в такому стані, коли кисень необхідний.

Схожі статті

5 продуктів, які допомагають виспатися: їх можна і треба їсти на ніч – “дієта” від безсоння

Багато людей мають проблеми зі сном, але в їхніх силах їх подолати - внесіть ці 5 продуктів до вашого щоденного раціону, щоб нормально засинати не прокидатись посеред ночі.

Простий тест на старість: експерти назвали вправу, яка покаже реальний вік та рівень здоров’я

Цей популярний тест, який складається з двох простих вправ, допоможе перевірити ваш стан здоров'я, а також визначити реальний вік. Мільйони людей із усього світу вже встигли його пройти.

Викиньте ці чашки: з якого посуду не можна пити чай і каву – організм вам не “подякує”

Ніхто не задумується про те, чи має влеике значення, з якого посуду ви їсте та п'єте різні напої, а дарма - з яких чашок не можна пити чай і каву?

Марина Боржемська розповіла, як прості кроки змінюють ваше тіло та здоров’я – всього 10 хвилин

Зірковий фітнес-тренер Марина Боржемська розповіла про найпростіший спосіб підтримки здоров'я та активності на високому рівні. Що відбувається в організмі з кожним пройденим кроком?

Секрет довголіття від 95-річного лікаря: що він їсть щодня для міцного здоров’я і молодості

Більшість людей впевнена, що здоров'я залежить від фізичної активності. Але насправді значно більше вирішує харчування. Тож що варто їсти, аби навіть в старості залишатися енергійними та бадьорими?

Яка має бути температура в лазні для отримання максимальної користі: все не так просто

Правильний температурний режим відіграє ключову роль у досягненні максимальної користі від походу до лазні. Експерти пояснили, який має бути баланс між комфортом, безпекою та користю.