Врятувати маму: рідні хворих на COVID-19 змушені самостійно шукати для них кисень

З екранів линуть запевнення міністра охорони здоров'я Степанова про те, що ситуація з перебігом пандемії в Україні, й зокрема щодо лікування хворих на коронавірус, під контролем. Але реальні факти свідчать про інше.

У інформаційному випуску новин ВВСNewsУкраїна розповіли про дві історії, де родичі повинні були самостійно пошукати кисневі концентратори для своїх найближчих рідних.

Павло Морозов розповів, що його 74-річну маму збиралися виписувати тоді, коли дихати вона ще добре не могла – на її місце вже чекав інший хворий. Сина хворої попросили, щоб він сам забезпечив їй кисень.

На щастя, Павлові вдалося знайти волонтерів, які йому допомогли і так врятувати маму.

Бабусі Анастасії Сміхун 85 років. Онука розповіла, що родичка заразилася коронавірусом уже в лікарні, перебуваючи на лікуванні основної недуги. Але, щоб її лікувати від вірусу, родичам також поставили умову самостійно придбати для бабусі пристрій для дихання.

Тим часом, Степанов повідомив, що станом на 23 листопада в Україні понад 53 тисячі «ковідних» ліжок при заповненості 28 тисячами хворих. У той же час є статистика про забезпечення киснем лише 26 тисяч ліжок.

Користуючись звичайним математичним підрахунком, 2 тисячі хворих залишилися без постійної подачі кисню. Адже «ковідними» можна вважати тільки ті ліжка, які під’єднані до апаратів, що забезпечують подачу кисню, кажуть волонтери. Адже в лікарні потрапляють уже  в такому стані, коли кисень необхідний.

Схожі статті

Як адаптуватися до переведення часу і розбудити дитину в садочок чи школу: 5 ефективних порад

Ці поради допоможуть вам і вашим дітям швидше та легше прилаштуватися до переведення стрілок годинників. Ви зможете розбудити своїх дітей, як у дитячий садочок, так і в школу.

Скільки потрібно ходити щодня, щоб худнути? Поради фітнес-тренерів для жінок 40+

Виявляється, що для досягнення ідеальної фігури не обов'язково записуватися в тренажерний зал. Достатньо просто ходити. Але невже все так просто? Скільки саме потрібно проходити за день?

6 весняних порад від тренера “Зважених та щасливих”: ідеальний час для змін

Зірковий тренер популярного проєкту про схуднення Марина Боржемська дала кілька корисних порад, які допоможуть перезавантажитися. Весна ідеальний час для змін!

Як пити каву і не старіти? Прийом, який роздратує виробників косметики – і креми не потрібні

Навколо хороших та поганих властивостей кави вже давно ходить багато розмов. Хтось виступає за її вживання, хтось проти. В чому ж головна таємниця даного продукту?

Довгожителі знають, скільки треба ходити щодня, щоб бути “вічно молодим”: не 10 тисяч кроків

Не секрет, що потрібно в день проходити певну кількість кроків, щоб підтримувати своє здоровʼя та форму в тонусі - яка цифра є найбільш оптимальною?

Не все радянське – погане: секрет довголіття із бджолиним пилком – за 1 місяць очищує судини

Навіть, якщо щось здається старомодним, або радянським, це не означає, що воно не має користі. Бджолиний пилок – це перевірений часом засіб, який допоможе очистити організм та зміцнити серце.