Тепер його може спробувати на смак не тільки дружина Олеся Бацман: українці почали їсти “Гордона в шоколаді”

Обличчя відомого журналіста Дмитра Гордона тепер можна побачити на коробці з цукерками. А спробувати його на смак тепер зможе кожна українка.

Українського журналіста, телеведучого, редактора Дмитра Гордона тепер може спробувати на смак кожна українська жінка. До того ж в шоколаді. Все тому, що в Україні почали набирати популярності цукерки “Пташине молоко”, які всі знають і люблять, але це молоко не просте… Воно з “нотками” стилю і образу Дмитра Гордона.

Так в соціальній мережі Instagram почали блукати світлини коробки з цукерками “Пташине молоко” на коробці яких зображений журналіст Дмитро Гордон. Це абсолютно реальні цукерки, а не видумана історія. Цей виріб собі на свою офіційну сторінку в Instagram запостив і сам Гордон.

На упаковці зазначено, що ці солодощі можна їсти досхочу, а сам смак, нагадує смак із дитинства. Цукерки так і називаються: “Гордон в шоколаді”. На всій поверхні коробки зображене серйозне обличчя Гордона, який одягнутий у синій піджак із білою футболкою.

Своїм підписом на коробці про те, що ці цукерки смаком з дитинства, Гордон явно хотів підкреслити свій вік — 56 років, а також те, що він народився в СРСР. Існує думка у прихильників Союзу і людей віком 50+, що тоді всі солодощі були натуральними і найсмачнішими. А не те, що продається і виготовляється нині в сучасному, технологічно-розвиненому і капіталістичному світі.

Не просто так для продажу свого face Дмитро Гордон обрав цукерки саме “Пташине молоко”. Адже вони були винайдені технологом Ганною Чулковою у 1967 році на Владивостоцькій кондитерській фабриці. Якщо заглибитися в історію винайдення цих цукерок, то можна дізнатися що, з самого початку їх було створено в Польщі кондитерською фабрикою “E. Wedel”. Вони розробили і запатентували товарний знак цих цукерок № 27069 від 10 липня 1936 року. І відповідно назву солодощів “Пташине молоко”.

Після того, як міністр харчової промисловості СРСР з’їздив закордон і спробував ці цукерки, перед радянськими кондиторами поставили завдання віднайти і створити щось подібне. Таким чином невеликий глазурований шоколадний батончик із м’якою начинкою зі збитого яєчного білка став відомим і популярний на території СРСР.

Схожі статті