Залийте окропом хурму – ефект вас приголомшить: проста хитрість, яка завжди працює

Ці способи допоможуть зробити хурму настільки м'якою, що її можна буде їсти навіть ложками. В разі, якщо купована хурма виявилася терпкою та твердою, не слід засмучуватися.

Часто буває, що купуючи хурму, ніби гарну, виявляється, що на смак вона є занадто терпкою та твердою. З цим стикалася чимала кількість людей. А тому вже вигадали три основні способи того, як із не спілої хурми зробити стиглу. Перше, що слід спробувати зробити, це покласти цей фрукт у морозилку. Багатьох це може здивувати, а хтось навіть не повірить, що таке можна робити, але так! Причина — хурма позбавляється своєї терпкості саме при досить низькій температурі (відбувається процес руйнування тканин цього фрукта). Щоб заморозити хурму, її слід вимити, висушити, обгорнути харчовою плівкою, після — покласти в морозилку. Після цього хурма стане м’якою, що її можна буде їсти “ложками”.

Дієтологи пояснили, як зробити хурму м'якою та солодкою
Дієтологи пояснили, як зробити хурму м’якою та солодкою

Друге, що можна спробувати зробити з нестиглою хурмою, це замочити її у воді. Тоді тканини цього фрукта також почнуть руйнуватися, як і в морозилці. Слід врахувати те, що замочувати хурму потрібно в досить теплій воді, ось тоді буде результат. А краще взагалі залити її окропом. Після цього фрукт стане більш м’яким, солодким і вже не буде таким терпким. Але, в цій воді хурма повинна пролежати від 9 до 12 годин.

Третій лайфхак — нестиглу хурму потрібно покласти в один пакет з яблуками або перестиглими бананами. Закрити й залишити все це на два-три дні. Саме стільки часу знадобиться для того, аби хурма дозріла. Тож, напевно, що варіант із морозилкою, є швидшим за все. Але, якщо ніхто й нікуди не поспішає, то може спробувати варіант, як з теплою водою, так з яблуками та бананами. Але краще всього бути уважним при виборі хурми в самому магазині й купувати ту, яка вже є стиглою.

Схожі статті

Ці 5 страв “ризиковано” замовляти в недорогих ресторанах: пускають в рецепти “неліквід”

Фахівці назвали ТОП-5 популярних ресторанних страв, які варто замовляти лише у перевірених закладах. Одна помилка може коштувати надто дорого!

Довгожителі знають – чи можна їсти смажену шкірку риби? Запам’ятайте раз і назавжди

Дієтологи розповіли все про смажену й не тільки смажену шкірку від риби. Питання того, чи варто її куштувати, чи краще викидати, з'ясовано. Відповідь в матеріалі.

Довгожителі таке не їдять: 5 найгірших для здоров’я морепродуктів, які обожнюють українці

Морепродукти — важлива частина здорового раціону. Проте іноді морські делікатеси можуть впливати на здоровʼя не так чудово, як хотілося б. Розповідаємо, які морепродукти в меню краще не додавати.

Підступна смакота: кому не можна їсти “Шубу” на Новий рік і взагалі – неочікувана відповідь

Хто б міг подумати, що салат "Шуба" насправді може бути зовсім не корисним для більшості людей, а навпаки, шкідливим - кому ж краще не їсти цю страву, щоб уникнути неприємностей.

“Варені яйця” або яєчна дієта: як за 2 тижні скинути 11 кілограмів на “яйцях” + приклад меню

Найчастіше саме жінки вдаються до всіляких дієт, аби схуднути та виглядати у чудовій формі - чи чули ви про яєчну дієту, за допомогою якої можна скинути чималу кількість кілограмів?

Найкраща для здоров’я – не оливкова: яку олію додавати в салати, а на якій смажити

Дієтологи пояснили, як зрозуміти, яка олія краще всього підходить для смаження, а яка для заправки салатів. Важливо знати, що таке температура димлення та вміти відрізняти види олій.