Сергій Жадан повідомив про смерть своєї першої дружини Світлани Олешко у віці 51 рік

Сергій Жадан повідомив, що не стало стало його близької людини, з якою він раніше був дуже близьким - йдеться про його першу дружину Світлану Олешко.

Кілька днів тому у Польщі померла українська режисерка Світлана Олешко. Жінка була видатною постаттю в культурному житті Харкова, адже вона заснувала та очолювала місцевий театр “Арабеска”. Їй був лише 51 рік, а не стало її через рак. Про смерть повідомили її колишній чоловік Сергій Жадан і Євген Клімакін, який був близьким другом жінки.

Олешко була видатною постаттю українського театру. Вона була дружиною лідера гурту “Мертвий півень” Міська Барбари, а перед цим була в шлюбі з Жаданом.

Сергій Жадан повідомив про смерть своєї першої дружини
Сергій Жадан повідомив про смерть своєї першої дружини

Сергій одразу опублікував текст у соцмережах, де повідомив про те, що пішла з життя його перша дружина, з якою він почав жити в далеких 90-тих і прожив 12 років. Євген Клімакін повідомив, що прощання з режисеркою відбудеться 23 грудня у Варшаві. У Світлани Олешко залишився син, який народився у союзі з Жаданом. Її втрата стала для багатьох її друзів і колег великим болем, вони мають за честь, що їм вдалося попрацювати із самою Світланою Олешко. Пам’ять про неї назавжди залишиться в їхніх серцях.

Режисерка присвятила все своє життя творчості, яку не припинила і після початку повномасштабного вторгнення. Вона продовжувала працювати в Польському театрі. Цієї весни у Варшаві відбулась прем’єра вистави “Харків, Харків”, яка була створена як мюзикл, а сам текст до вистави писав Сергій Жадан. Незважаючи на розлучення, вони залишались в гарних відносинах.

Сергій Жадан повідомив про смерть своєї першої дружини
Сергій Жадан повідомив про смерть своєї першої дружини

Взимку, на початку року, Світлана організовувала постановку, яка містила читання текстів, пов’язаних з війною, українських авторів, серед яких також був її перший обранець та інші відомі автори.

Відомо, що саме ця жінка була ініціаторкою створення Театрального інституту в Харкові. Світлана Олешко постійно розвивалась, вона навчалась у Європі, а також стажувалася в Польському інституті театру.

Схожі статті

Помножена на 8: стало відомо, яку пенсію на 30 днів отримує співаючий ректор Поплавський

Михайло Поплавський – відомий в Україні 76-річний ректор університету і співак. Нещодавно артист оприлюднив розмір своєї пенсії, яку держава йому виплатила протягом 2025 року. Сума чималенька.

Сестра Софії Ротару вразила публічною заявою про свою втрату: “Ти вже не з нами”

Софія та Аурелія Ротару — знамениті сестри, які будували свою музичну кар'єру десятиріччями. І робили це саме в Україні. Хоча їхні творчі шляхи розійшлися, вони все ще дуже близькі.

Чому Аліна Гросу приховала правду про свою дитину від Білик: “Цей мужчина тільки мій”

Знаменита українська співачка Аліна Гросу прокоментувала свої стосунки з хрещеною матір'ю Іриною Білик. Чому зірка приховала від неї правду про дитину?

“Жінки розпускають граблі”: 3-я дружина Остапчука заявила про ревнощі до ведучого

У шлюбі із Катериною Полтавською Володимир Остапчук вже протягнув набагато більше, ніж зі своєю колишньою Христиною Горняк. Але і союз вийшов зовсім інакшим.

Вагітна переможниця “Холостяка-13” вийшла заміж: “Нарешті чоловік та дружина”

Вагітна переможниця романтичного реаліті "Холостяк-13" Інна Бєлєнь повідомила, що вийшла заміж. Розповідаємо деталі щасливої новини в нашому матеріалі.

Син Наталії Сумської покинув Україну і не став приховувати причину: “Вкрай важкий час”

Знаменитий український актор та син Наталії Сумської В'ячеслав Хостікоєв виїхав закордон. Що сталося, і в чому причина? Подробиці в нашому матеріалі.