Кулінарна магія з гусячих яєць: експерти розповіли, чи корисніші вони за курячі та що готувати

Гусячі яйця — смачний і поживний продукт, в якого є чимало переваг для здоровʼя людини. Розповідаємо, чим вони відрізняються від курячих та як їх правильно готувати.

Гусячі яйця — поживний продукт, який за розміром більший за курячі, містить більше жиру і має більш насичений смак.

Кожне гусяче яйце — це гарне джерело білка, мінералів та вітамінів. В них міститься 13 грамів білка, вітаміни D, A, E, В12, 110 мг калію та 1.2 мг заліза.

Приготувати гусячі яйця можна різноманітними способами. Зокрема, їх можна варити, смажити, додавати у тісто для випічки або робити з них омлет.

Смаження гусячих яєць — особлива історія. Робити цю процедуру можна як на пательні, так і в мультиварці. Прилади розігрівають з невеликою кількістю олії. Гусяче яйце розбивають відразу в чашу мультиварки або пательню.

Смажити або запікати гусяче яйце потрібно до отримання бажаної консистенції.

Також гусячі яйця можна відварювати. Щоправда, цей процес відбувається довше, ніж у випадку з яйцями курки. Щоб продукт став мʼяким — його потрібно варити протягом 10-12 хвилин. Щоб зварити гусяче яйце вкруту — його тримають в киплячій воді 15-17 хвилин.

Експерти сходяться в думці, що гусячі яйця більш поживні за курячі. В них і білка міститься більше, і вітамінів з мінеральними речовинами.

Гусячі яйця більш поживні за курячі
Гусячі яйця більш поживні за курячі

Вживання одного гусячого яйця наповнить організм людини 29% від добової норми заліза, 19% від добової норми заліза та 9% від норми кальцію, призначеної на добу.

В складі гусячого яйця — набагато більше жирів, аніж в продукті, що дають курки.

В складі гусячих яєць міститься в 3.5 разів більше селену, аніж в курячих яєчках. Кількість елементу в продукті становить 53.1 мг.

Гусячі яйця — чудове джерело антиоксидантів, вітамінів, лютеїну, які корисні для зору і шкіри.

Як правильно готувати гусячі яйця
Як правильно готувати гусячі яйця

В кожному гусячому яйці міститься приблизно 379 мг холіну. Ця поживна речовина сприяє розвитку клітин та клітинному звʼязку.

Схожі статті

Що додати в каву замість цукру: всього 1 дешевий продукт і напій вийде смачнішим та кориснішим

Що додати в каву замість цукру для покращення смаку та якостей продукту? Це всього 1 дешевий інгредієнт, але напій вийде смачнішим та кориснішим.

8 продуктів, у яких містяться повільні вуглеводи і що це таке взагалі: перевірте холодильник

Фахівці стверджують, що вживання продуктів із повільними вуглеводами гарно впливає на самопочуття. Розповідаємо читачам "Сенсації", в чому переваги повільних вуглеводів.

Коли кидати “лаврушку” в бульйон: більшість господинь припускаються поширеної помилки

Лавровий лист потрібно додавати до страв, але чи знаєте ви, коли саме це потрібно робити - кулінари радять це робити через певну кількість хвилин.

Необмежений термін придатності: ТОП-7 продуктів, які можна їсти навіть через роки

Існують продукти харчування, які мають тривалий або взагалі необмежений термін придатності. Що саме входить до цього перелік — розповість "Сенсація" у наступному матеріалі.

Одні плюси: обовʼязково додайте до вашого раціону пшоно – ваш організм буде вам вдячний

Багато хто надає перевагу вівсянці, адже не знає, що насправді пшоно набагато корисніше для вашого організму - які його плюси та чи присутні мінуси?

Про це мало хто задумується: чому ми їмо курячі та перепелині яйця, а індичі – ні

Курячі, перепелині яйця, або індичі — що з цього всього найкорисніше для здоров'я людини. Дієтологи чітко пояснили, чому українці практично не їдять індичі яйця, а роблять акцент саме на курячих.