НЕ ставте на підвіконня ці 6 предметів: їм там не місце, бо в дім прийде біда

Існує низка предметів, які не можна встановлювати на підвіконні. "Сенсація" розповідає, чому їм там не місце. Читайте у матеріалі, чому наші дідусі з бабусями завжди поважали ці народні прикмети.

Досить часто господарі кладуть на підвіконня купу різноманітних предметів. При цьому вони навіть не міркують про те, чи можна так робити, чи це може в майбутньому спричинити купу зайвих проблем.

Зберігати на підвіконні деякі предмети взагалі не можна. Розповідаємо, як правильно використовувати цю частину житлового приміщення, щоб в оселі завжди панував добробут та затишок.

№ 1: Харчі

В першу чергу потрібно розібратися, які предмети не можна зберігати на підвіконні та чому. Фахівці з нерухомості стверджують, що існують певні речі, які взагалі не придатні для зберігання на підвіконні. До них, зокрема, належать продукти харчування. Перепади температури та сонячні промінці можуть не кращим чином вплинути на якість продуктів та швидко їх зіпсувати. До того ж їжа приваблюватиме комах.

№ 2: Вироби зі скла

Тендітні та скляні предмети також краще прибрати з підвіконня. Адже вони можуть впасти від пориву вітру.

№ 3: Побутова хімія

Ось які речі не можна ставити на підвіконня
Ось які речі не можна ставити на підвіконня

Побутова хімія — ще одна річ, яку не можна залишати на домашньому підвіконні. Під впливом сонячних променів її склад буде змінюватись, а якість — погіршиться.

№ 4: Дзеркала

З підвіконня слід прибрати дзеркала. Особливо, якщо на вулиці встановилась спекотна літня погода. Адже проміні сонця, відбиваючись від поверхні дзеркала — можуть спричинити загоряння в оселі.

№ 5: Фотографії

Які речі не можна ставити на підвіконня
Які речі не можна ставити на підвіконня

 

Знімки та книжки не слід зберігати на підвіконні. Знов же — через сонячні промені, які призводять до швидкого вицвітання кольорового паперу. До того ж, згідно із народними прикметами — в людей, які зображені на світлинах, можуть виникнути проблеми зі здоровʼям та й взагалі в житті.

№ 6: Ключі від будинку/квартири

Прикмета про ключі на підвіконні — найгірша серед усіх. Згідно з нею вважають, що в такий спосіб в оселю можна залучити безгрошівʼя та бідність.

Ключі від будинку варто тримати на спеціальному гачку чи покласти на тумбочку. В такому випадку ви завжди будете знати про те, де саме вони знаходяться. До того ж, енергія добробуту, щирості та радості не полишить вашу оселю.

Схожі статті

Звідки взялася дивна традиція дарувати парну кількість квітів лише покійникам: цікавий факт

Експерти розповіли, чому на найсумніші заходи в житті потрібно приносити парну кількість квітів. З чим це пов'язано та звідки бере свій початок ця традиція.

Гроші і щастя пануватимуть в домі 12 місяців: ось що треба для цього зробити на Новий рік-2025

Народні прикмети кажуть, що в новорічну ніч потрібно дотримуватись кількох правил, щоб усі наступні 12 місяців були успішними та щасливими. Розповідаємо подробиці далі.

Обов’язково зробіть це ввечері 31 грудня, і до 14 лютого 2025 року зустрінете справжнє кохання

Вже вкотре ви обіцяєте собі, що наступного року точно знайдете собі пару? А все ніяк. Тоді, можливо, варто спробувати один цікавий підхід і нестандартний підхід до пошуку кохання?

Помаранчевий символ свят: як мандарини стали незмінним атрибутом Нового року і в чому їх користь

Солодкі та ароматні мандарини стали символом Нового року ще за радянських часів. Чому тропічний фрукт вважали делікатесом і в чому користь мандаринів для організму — читайте в матеріалі "Сенсації".

В жодному разі не позичайте курячі яйця: що кажуть народні прикмети і що ще ніколи не можна позичати

Сьогодні ми розкриємо вам кілька народних прикмет, які на власному досвіді перевіряли наші предки. Як кухонні продукти та домашні речі не варто позичати іншим та чому?

Китайський Новий рік 2024: традиції та забобони, яких слід дотримуватися, щоб привернути у своє життя удачу

10 лютого Азія святкує Китайський Новий рік. Це особливий день у культурі та усіх можливих традиціях, вчених та навіть філософських течіях. І що цікаво, він переплітається навіть з нашими традиціями.