Ні на Новий рік, ні на День народження: ці подарунки заборонено дарувати – які причини?

Ці подарунки не варто робити ні на Новий рік, ні на День народження. Ось що експерти радять дарувати. Які причини на це насправді? Докладніше в матеріалі.

Подарунок — це не просто ритуал, в якому ми вітаємо іменинника чи людину, яка для нас важлива. Це можливість виразити свої почуття через особливий предмет, принести радість та щастя іншій людині, подарувати їй незабутні моменти, а також принести в її життя щось нове.

Подарунки бувають різними: від тих, що ми робимо власними руками, до нематеріальних речей, таких як враження та щастя. Так як світ дедалі більше стає матеріально сфокусованим, зараз люди часто просто дарують гроші.

І тим не менш, навіть маленькі подарунки можуть бути не дуже хорошими, попри те, що ми робимо їх від усього серця. Так, далі ми наведемо перелік речей, які ніколи не варто дарувати ні на які свята.

Експерт розповів, які подарунки не варто робити на жодні свята

Експерт розповів, які подарунки не варто робити на жодні свята

У народних повір’ях склався список речей, які краще уникати при виборі подарунків:

Хустинки – символізують сльози та прикрощі. Як правило густинки дарують на похоронах та поминках, тому за ними закріпилася слава горя та безкінечного суму за людьми, що нас покинули.

Свічки, рушники, капці – також асоціюються з похороном. Ба більше, капці у багатьох народів світу взагалі асоціюються з поганими побажаннями.

Дзеркала, перли, гострі предмети – до неприємностей та сварок. Дзеркала відіграють велику роль у більшості міфів та легенд. І часто вони носять саме поганий сенс, хоча насправді дзеркало — це не тільки відображення матеріального світу у таких повірʼях, але відображення душі, а також прохід у потойбічний світ.

Білизна та в’язані речі від чоловіка – до зради.

Напої можуть символізувати втрату здоров’я. Хоча в нашій культурі широко поширена поняття подарунку даного типу, особливо у якості подяки, самі по собі погані звички — до швидкого переходу в інший світ, і так само подарунок, який пов’язаний з поганою звичкою не може бути хорошим.

Гаманець без грошей – пророкує безгрошів’я. Втім, гаманці здебільшого просто дарують з грошима всередині. Достатньо покласти декілька купюр.

Тварини – вважаються ознакою короткого життя вихованця. Улюбленця своїй рідній людині краще не подарувати, а просто придбати. Або дати їй гроші на нього.

Статуетки птахів – символ бід та нещасть. Дане повір’я уходить коріннями у стародавні часи.

Посуд, книги, ланцюжки, шкарпетки, жовті квіти – на розставання. Подейкують, що книги — це також до великої кількості поганих думок в голові, а жовті квіти — це зізнання у нелюбові на мові квітів.

Годинник – як символ відліку часу може вказувати на велику сварку чи скорочення життя.

Схожі статті

Такого більше не знімуть: чому варто подивитися серіал “Аркейн”, якщо ви досі цього не зробили

Існує дуже мало серіалів, які можуть чимось вразити. А такі, які хочеться дивитися без перерви, — взагалі рідкість. І "Аркейн" є одним з таких проєктів.

Окремо і тільки так: 3 слова, які українці вперто пишуть разом — збивають з пантелику філологів

Українська мова є доволі простою в плані написання слів: все, як і говориться, так і пишеться. Але у людей часом виникає інша проблема — нерозуміння того, що писати разом, а що окремо.

Чому не можна дарувати жовті троянди і чи насправді в цих красивих квітів – “чорна” енергетика

Жовті троянди як правило мають сильний аромат та прекрасний зовнішній вигляд, який ефективно просуває їх на ринку квітів. Але чи варто їх купувати на подарунок?

Гроші на книги: що варто купити у рамках держпрограми – з ними стосунки і успіх будуть по плечу

Усі українці, яким виповнилося 18 років можуть отримати державні кошти та придбати на них книги. Але яку саме літературу варто купити, щоб отримати максимум користі?

ТОП-10 книг, які повністю змінюють погляд на стосунки між чоловіком і жінкою: все про кохання

Зараз у читачів є великий асортимент літератури, який може допомогти їм зрозуміти психологію стосунків між чоловіком та жінкою. І тим не менш, існує ТОП-10 книг, які повністю змінюють погляд на них.

Ось якою була новорічна ялинка в ХІХ столітті — замість скляних кульок смаколики на гілках

Звичай прикрашати ялинку на Різдво та Новий рік прийшов до України з Німеччини. Вперше святкове дерево прикрасили в XIX столітті, але жодної скляної іграшки на ньому не було.